CatchUp

CatchUp

CatchUp to niewątpliwe odkrycie muzycznej sceny rapowej. Choć tworzy muzykę już od dawna, szerszej publiczności dał się poznać dopiero w 2020 roku. To uzdolniony muzyk, który nie zamyka się w żadnym ramach, a jego twórczość sięga do najnowszych technik muzycznej produkcji. Dzięki temu jego popularność rośnie w zatrważającym tempie, o czym świadczy liczba wyświetleń utworów w popularnych serwisach muzycznych. Co ważne, jego koncerty wyprzedają się w błyskawicznym tempie, a wszystko przez fanów, którzy wręcz łakną jego nowych propozycji.

CatchUp - kim jest artysta?

CatchUp to pseudonim artystyczny, pod którym kryje się Grzegorz Szczerek. To raper, DJ, wokalista i producent muzyczny. Co istotne, szerszej publiczności może być znany nie tylko pod pseudonimem CatchUp, ale również Tom Schklaneck. Choć w większości drugi pseudonim wykorzystuje do działalności na Tik-Toku, skąd jego popularność. Co istotne, w 2019 roku dostał dwie nominacje do “#Hot16Challenge2" jako CatchUp i Tom Schklaneck. Pomimo iż jest to jedna osoba, nagrał dwa utwory w celu wsparcia akcji podczas pandemii koronawirusa.

 

Grzegorz Szczerek to absolwent Szkoły Muzyki Nowoczesnej. Związany jest z wytwórnią NNJL. To bardzo zdolny, młody artysta, który chętnie sięga po muzykę nowoczesną. To połączenia elektronicznych brzmień, śpiewu, rapowania, a także niesamowitych tekstów, które zachwycają liryką, nieszablonowością i przyciągają miliony fanów. CatchUp jest niewątpliwym odkryciem ostatnich lat, dlatego na jego koncerty chętnie przybywają rzesze stałych wielbicieli jego muzyki. To przede wszystkim oryginalność, humor i niepowtarzalność, której trudno szukać w utworach innych artystów. Jego błyskotliwość i niewątpliwy talent zostały docenione przez czołowych polskich muzyków, dlatego CatchUp może pochwalić się występem w "Jarmarku" Taco Hemingwaya, a także współpracą z innymi artystami. 

CatchUp - kariera 

Kariera muzyczna Grzegorza Szczerka rozpoczęła się dzięki popularnemu w ostatnim czasie Tik-Tokowi. To właśnie tam, dzięki ogromnej kreatywności, CatchUp zdobył wielką popularność. Na aplikację wrzucał śmieszne filmy, które połączone były z muzyczną aranżacją w niepowtarzalnym stylu. Jeden z jego popularnych tik-toków zdobył aż pół miliona odsłon, dlatego muzyk ten zdecydował się na stworzenie kontynuacji utworu, która wkrótce znalazła się na YouTube pt. "Dance Macabre" zdobywając ogromną popularność. To właśnie ten jeden Tik-Tok wystarczył, aby o artyście usłyszało wielu ludzi. W ten sposób zachęcił ich do słuchania swojej muzyki, która była połączeniem ogromnej pasji, wyczucia, gustu i talentu. 

 

Ten młody raper wystąpił również na albumie "Jarmark" Taco Hemingwaya. To zwrotka w utworze "Nie mam czasu", a także produkcja utworu "W.N.P.". W 2020 roku CatchUp rozpoczął współpracę z Labelem, co zaowocowało pierwszym singlem promującym album debiutancki rapera. To "Parę Dni", które swoją premierę miało 10 lutego 2021 roku.

 

W sierpniu 2021 roku jego fani doczekali się premiery debiutanckiego albumu solowego "Perypetie" z ramienia wytwórni muzycznej 2020. Tuż po premierze CatchUp rozpoczął koncertowanie, którego gromadzi wiele fanów. Bilety wprost znikają z serwisów, a CatchUp nadal zaskakuje swoim niewątpliwym talentem, który pokochały miliony słuchaczy. 

Album "Perypetie" lista utworów:

 

 • Perypetie
 • Patrol
 • Stres
 • Oranżada W Proszku
 • Wogle
 • Kłopot
 • Ballin/ballout
 • Plan
 • Weird Flex
 • (nie)normalna

Ogromna popularność albumu sprawiła, że CatchUp wyruszył we wspólną trasę koncertową wraz z Hodakiem. To masa koncertów w 2021 roku, które promowane były wspólnym utworem artystów "Moody Perypetie" . Szalona kompozycja dwóch wybitnych twórców przyciągała niezmierzone rzesze fanów, spragnionych wyjątkowych i niepowtarzalnych połączeń.

Współprace artysty 

Ogromna popularność muzyka sprawiła, że może on pochwalić się wieloma utworami nagranymi we współpracy z innymi. To:

 • Taco Hamingway i CatchUp - album "Jarmark";
 • CatchUp & Michał Anioł – "Jesieniarze";
 • CatchUp & Young Igi - "Mało";
 • CatchUp & Hodak - "Moody Perypetie".

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi CatchUp: Reto, Jan - rapowanie, Szczyl, Zetha, Kollektiv Turmstrasse, Kaz Bałagane, Gibbs, Oliwka Brazil, Malik Montana, Włodi, Pawbeats, Wczasy, Qry, Dwa Sławy, Sarius, Trill Pem, OKI, Olszakumpel, Kabe, Kinny Zimmer, Białas, Shyness, Lutto Lento, Anna Calvi, Skepta, The Bug, Fisz Emade Tworzywo, Sobel, Jacuś, Nypel, .VRIL, Nilüfer Yanya, Ralph Kamiński, Resina, Margaret, Borixon, Gruby Mielzky, Wac Toja, ERO, Andy Stott, Sokół, Kizo, Bonson, Hodak, Dziarma, Zdechły Osa, OIO, Moderat, Jerzyk Krzyżyk, Smolasty, Przyłu, Taco Hemingway, Sarapata, Słoń, Pezet, The Game, O.S.T.R., PRO8L3M, Diho, Trupa Trupa, Guzior, Avi x Louis Villain, Kukon, Tede, KęKę, Chillwagon, White 2115, Żabson, Otsochodzi, Buszu, Janusz Walczuk, Lorenzo Raganzini, Miszel, Kalush Orchestra, Paluch,

 

CatchUp - Często zadawane pytania

 • CatchUp to artysta, którego możemy posłuchać także pod pseudonimem Tom Schklaneck. Tak naprawdę nazywa się Grzegorz Szczerek.
 • Kariera muzyczna artysty rozpoczęła się od nagrywania Tik-Toków muzycznych, które zdobyły ogromną popularność.
 • Jeden z najpopularniejszych utworów muzyka to "Dance Macabre", który zyskał miliony wyświetleń na YouTubie. Natomiast jego singiel promujący album debiutancki to "Parę Dni".
 • Debiutancki album muzyka to "Perypetie". Został wydany w sierpniu 2021 roku.
 • CatchUp ukończył Szkołę Muzyki Nowoczesnej.
 • CatchUp współpracował z Taco Hamingwayem, a także z Hodakiem i wieloma innymi artystami.
 • CatchUp to muzyk, która działa w nurcie rapu, hip-hopu i muzyki nowoczesnej.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

CatchUp
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/