Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Inne

Bilety do teatru na sztuki teatralne
Znaleziono wyników: 11
NIC SIĘ NIE STAŁO

NIC SIĘ NIE STAŁO

26.05-11.11.2024 Gdańsk, Katowice, Kraków i inne

Spektakl Nic się nie stało w Garnizonie Sztuki. Nic się nie stało piłka nożna teatr. Bilety na przedstawienie Nic się nie stało. Dowiedz się więcej na eBilet

Alicja w krainie snów

Alicja w krainie snów

Promocja

01-02.06.2024 Warszawa

Bilety na spektakl Alicja w krainie snów w Warszawskim Teatrze Ateneum. Bilety na spektakl już dostępne

Daniel Olbrychski - One Man Show

Daniel Olbrychski - One Man Show

18.06-03.10.2024 Częstochowa, Jasionka, Pabianice i inne

Bilety na spektakl: Daniel Olbrychski - One Man Show. Zaprasza Częstochowa, Jasionka, Pabianice, Radziejów, Szczecin, Warszawa - najlepsze miejsca, najlepsze ceny, bezpieczny zakup i szybka dostawa w eBilet.pl.

GUSTAWOWI HOLOUBKOWI NA STULECIE URODZIN WIECZÓR LIRYCZNY

GUSTAWOWI HOLOUBKOWI NA STULECIE URODZIN WIECZÓR LIRYCZNY

05-07.07.2024 Warszawa

Bilety na spektakl: GUSTAWOWI HOLOUBKOWI NA STULECIE URODZIN WIECZÓR LIRYCZNY. Zaprasza Warszawa - najlepsze miejsca, najlepsze ceny, bezpieczny zakup i szybka dostawa w eBilet.pl.

Stara kobieta wysiaduje

Stara kobieta wysiaduje

15-16.06.2024 Warszawa

Bilety na spektakl: Stara kobieta wysiaduje. Zaprasza Warszawa - najlepsze miejsca, najlepsze ceny, bezpieczny zakup i szybka dostawa w eBilet.pl.

Oda do radości

Oda do radości

14.06.2024 Warszawa

Bilety na spektakl Oda do radości w Warszawie. Oda do radości bilety już dostępne.

2030

2030

05.06.2024 Warszawa

Bilety na spektakl: 2030. Zaprasza Warszawa - najlepsze miejsca, najlepsze ceny, bezpieczny zakup i szybka dostawa w eBilet.pl.

Goście Wieczerzy Pańskiej

Goście Wieczerzy Pańskiej

27.05.2024 Warszawa

Bilety na spektakl: Goście Wieczerzy Pańskiej. Zaprasza Warszawa - najlepsze miejsca, najlepsze ceny, bezpieczny zakup i szybka dostawa w eBilet.pl.

Pasztety, do boju! - spektakl dla młodego widza

Pasztety, do boju! - spektakl dla młodego widza

Warszawa

Bilety na spektakl: Pasztety, do boju! - spektakl dla młodego widza. Zaprasza Warszawa - najlepsze miejsca, najlepsze ceny, bezpieczny zakup i szybka dostawa w eBilet.pl.

Miasto kobiet

Miasto kobiet

07-09.06.2024 Warszawa

Bilety na spektakl: Miasto kobiet. Zaprasza Warszawa - najlepsze miejsca, najlepsze ceny, bezpieczny zakup i szybka dostawa w eBilet.pl.

Najlepsze na 6.piętrze – Koncert Noworoczny

Najlepsze na 6.piętrze – Koncert Noworoczny

28.12.2024-03.01.2025 Warszawa

Bilety na spektakl: Najlepsze na 6.piętrze – Koncert Noworoczny. Zaprasza Warszawa - najlepsze miejsca, najlepsze ceny, bezpieczny zakup i szybka dostawa w eBilet.pl.

W tym miejscu proponujemy bilety do teatru na wyjątkowo interesujące pozycje repertuarowe. Już tej jesieni warszawski Teatr Palladium zaprosi na taneczną opowieść o życiu i wolności - Boxality. Pomysłodawcą i autorem projekt jest znany choreograf Augustin Egurrola, a w skład zespołu wchodzą najlepsi polscy tancerze. Teatr Powszechny ugości wyjątkową grupę NO99 z Tallina, która w swoim spektaklu NO34 Revolution podejmie próbę analizy zjawiska rewolucji. Natomiast na scenie Teatru IMKA zaprezentowany zostanie oparty na faktach biograficznych spektakl Komeda. W trakcie przedstawienia publiczność ma okazję zaznajomić się z burzliwymi losami wybitnego polskiego kompozytora Krzysztofa Komedy Trzcińskiego. W repertuarze teatru Nowy Teatr w Warszawie znalazł się niezwykły tytuł Pięć Łatwych Utworów szwajcarskiego reżysera, Milo Rau. Historia belgijskiego zabójcy dzieci z pewnością wzbudzi w widzach emocje i skłoni do refleksji nad granicą świadomości dziecięcej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży biletów do teatru na wyjątkowe sztuki teatralne!

Zobacz też