Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Tomasz Majer

Tomasz Majer

Tomasz MajerSzczegółyOpisWydarzeniaTomasz Majer - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
52 lata
data urodzenia:
01.08.1971
miejsce urodzenia:
Głogów
dyscyplina:
Artysta kabaretowy
social media:

Opis

Tomasz Majer to urodzony 1 sierpnia 1971 roku w Głogowie polski artysta kabaretowy, występujący w kultowym Kabarecie Hrabi. Razem z nim tworzą go Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys i Łukasz Pietsch.

Działalność kabaretowa

Kiedy Tomasz Majer trafił do Kabaretu Hrabi? Otóż miało to miejsce w 2003 roku, chociaż grupa powstała rok wcześniej (2002). Początkowo występował w niej Krzysztof Szubzda, ale jego miejsce w 2003 roku zajął właśnie Majer. Od tej pory stworzył wraz z kolegami i koleżanką z Kabaretu Hrabi wiele niezapomnianych programów kabaretowych.

Skoro już mowa o programach, na szczególną uwagę zasługują na pewno takie tytuły, jak: „Terapia”, „Hrabi Dracula”, „Pojutrze”, „Kobieta i mężczyzna”, „Syf i malaria”, „Savoir vivre”, „Gdy powiesz: TAK”, „Tak, że o”, „Bez wąsów”, „Lubię to!”,” Aktorem w płot”, „Cyrkuśniki”, „Wady i waszki” czy też „Pociechy”. Tomasz na kabaretowej scenie czuje się doskonale i bez problemów łapie dobry kontakt z publicznością – nawet tą najbardziej wymagającą! Doświadczenie i talent robią swoje…

Gra w serii kabaretowej „Spadkobiercy”

Kabaret Hrabi to jedno, natomiast Tomasz Majer ma na swoim koncie również grę aktorską (kabaretową) w popularnej serii „Spadkobiercy”, której pomysłodawcą i reżyserem jest Dariusz Kamys – kolega z grupy Hrabi. W jaką postać się tam wcielił? Przez wiele lat grał Edwarda (lokaja). Trzeba przyznać, że w tej roli spisał się nienagannie.

W tym czasie razem z nim na scenie, na której wystawiano „Spadkobierców” pojawili się m.in.: Piotr Bałtroczyk, Artur Andrus, Maria Czubaszek, Michał Wójcik, Robert Górski, Marcin Wójcik, Grzegorz Halama, Marek Grabie, Agnieszka Litwin czy też Katarzyna Michalska.

Skecze

Przedstawiając sylwetkę Tomasza Majera, warto również wymienić niezapomniane skecze Kabaretu Hrabi, przy których każdy może zapomnieć o negatywnym nastroju i „zatopić się” w sporej dawce dobrego humoru. Oto one:

 • „Pociąg uciekł”,
 • „Zagadkowe zwłoki”,
 • „Strażacy”,
 • „Sąsiadka nie popełnia błędu”,
 • „Narwana kobieta”,
 • „Zimny sernik”,
 • „Bar turystyczny”,
 • „Egzamin”,
 • „Bolesna matka”,
 • „Mama Wandzia”,
 • „Rozmowa telefoniczna z mężem”,
 • „Magik”.

Wydarzenia

Tomasz Majer - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Tomasz Majer?

Miejscowości, w których Tomasz Majer wystąpi w najbliższym czasie: Radom, Wrocław, Białystok, Warszawa, Olsztyn, Ełk, Gdańsk, Ostróda, Sopot, Koszalin, Bydgoszcz, Szczecin.

Gdzie i kiedy urodził się Tomasz Majer?
Tomasz Majer to popularny polski artysta kabaretowy, który urodził się 1 sierpnia 1971 roku w Głogowie. Znany przede wszystkim z występów w Kabarecie Hrabi (od 2003 roku), ale też z serii kabaretowej „Spadkobiercy”.
Z kim Tomasz Majer gra w Kabarecie Hrabi oraz jakie skecze wypuścił z tą grupą?
Razem z Tomaszem Majerem w Kabarecie Hrabi występują Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys i Łukasz Pietsch. Majer w 2003 roku zastąpił Krzysztofa Szubzdę. Popularna grupa kabaretowa wypuściła już tak kultowe skecze, jak: „Egzamin”, „Mama Wandzia”, „Rozmowa telefoniczna z mężem”, „Bar turystyczny”, „Magik”, „Zimny sernik”, „Strażacy”, „Zagadkowe zwłoki”, „Narwana kobieta” czy też „Sąsiadka nie popełnia błędu”.
Dzięki jakim programom Kabaret Hrabi i Tomasz Majer zyskali tak dużą popularność?
Kabaret Hrabi oraz Tomasz Majer zyskali sporą popularność głównie dzięki takim programom kabaretowym, jak: „Terapia”, „Kobieta i mężczyzna”, „Gdy powiesz: TAK”, „Tak, że o”, „Lubię to!”, „Cyrkuśniki”, „Wady i waszki” czy też „Pociechy”.
Z jakimi artystami i artystkami grał już Tomasz Majer?
Tomasz Majer grał już z wieloma artystami i artystkami (nie wliczając w to pozostałych członków Kabaretu Hrabi). Chodzi m.in. o Artura Andrusa, Piotra Bałtroczyka, Grzegorza Halamę, Marcina Wójcika, Marię Czubaszek, Michała Wójcika, Roberta Górskiego, Agnieszkę Litwin czy też Katarzynę Michalską.

Fani lubią też

Zobacz też