Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Driver

DriverOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Driver czyli Rafał Kujawski to DJ i producent zamieszkały w Chorzowie. Swoją przygodę z muzykowaniem rozpoczął w 1997 roku. Pierwsza rezydentura w klubie BRAVO w Gliwicach stała się bazą dla szybkiego rozwoju kariery tego czołowego reprezentanta i prekursora polskiej sceny Hardstyle.

Na wielu eventach można go również usłyszeć w alternatywnym stylu Hard Trance Classics. Znaczący wpływ na jego karierę DJ-ską miały rezydentury w Klubach WYŻSZY WYMIAR w Katowicach, gdzie z powodzeniem przez 6 lat prowadził cykl imprez HARDSTYLE NIGHT, a także GALAXY PLANET w Kamieniu Śląskim. Aktualnie jest ekskluzywnym rezydentem imprez KINGS OF HARDSTYLE w klubach ENERGY 2000 w Katowicach i Przytkowicach, gdzie występuje u boku największych gwiazd z zagranicy.

Trudno zliczyć mniejsze i większe imprezy z jego udziałem, gdyż regularnie grywa na najważniejszych Hardstyle-owych eventach w naszym kraju: ELECTROCITY, TOXICATOR, SUMMER CITY FESTIVAL, EUFORIA FESTIVAL, OPEN AIR FESTIVAL, HARDFESTIVAL, SILESIA IN LOVE, MADE IN POLAND FESTIVAL …i wiele innych. Na swoim koncie ma również wielokrotne występy poza granicami naszego kraju min: w Holandii, gdzie jako pierwszy Polak zaprezentował się dla tak wielkie agencji muzycznej jak: Q-DANCE na event-cie INCQOMING w Rotterdamie w 2006 roku, Austrii oraz Hiszpanii IBIZA GOES HARD, zorganizowanym w miejscowości San Antonio na IBIZIE w 2012 roku. Od stycznia 2011 roku jest członkiem holenderskiej agencji bookingowej EXCLUSIVE AGENCY. 

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też