Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Disco Polo

Disco Polo

Bilety na koncerty Disco Polo
Znaleziono wyników: 7
Taneczny Spodek 2025 - Festiwal Muzyki Disco

Taneczny Spodek 2025 - Festiwal Muzyki Disco

15.02.2025 Katowice

Bilety na Disco Polo: Taneczny Spodek 2025 - Festiwal Muzyki Disco już w sprzedaży na eBilet.pl ♫ Taneczny Spodek 2025 - Festiwal Muzyki Disco (Katowice) - kup bilety już teraz!

Wakacyjny koncert gwiazd

Wakacyjny koncert gwiazd

27.07.2024 Opole

Bilety na Disco Polo: Wakacyjny koncert gwiazd już w sprzedaży na eBilet.pl ♫ Wakacyjny koncert gwiazd (Opole) - kup bilety już teraz!

Kielecka Gala Disco polo

Kielecka Gala Disco polo

21.06.2024 Kielce

Bilety na Kielecką Galę Disco Polo, która odbędzie się 23.06.2023 w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Kielecka Gala Disco Polo 2023 bilety artyści program

Festiwal na Bogatości 30%: Bracia Figo Fagot, Figo i Samogony, Cjalis

Festiwal na Bogatości 30%: Bracia Figo Fagot, Figo i Samogony, Cjalis

04.10-09.11.2024 Gdańsk, Kraków, Warszawa i inne

Bilety na Disco Polo: Festiwal na Bogatości 30%: Bracia Figo Fagot, Figo i Samogony, Cjalis już w sprzedaży na eBilet.pl ♫ Festiwal na Bogatości 30%: Bracia Figo Fagot, Figo i Samogony, Cjalis (Gdańsk, Kraków, Warszawa, Wrocław) - kup bilety już teraz!

Festiwal Italo Disco

Festiwal Italo Disco

31.07.2024 Sopot

Bilety na Disco Polo: Festiwal Italo Disco już w sprzedaży na eBilet.pl ♫ Festiwal Italo Disco (Sopot) - kup bilety już teraz!

Disco Polo Gądecz Festiwal

Disco Polo Gądecz Festiwal

30.06.2024 Gądecz

Bilety na Disco Polo: Disco Polo Gądecz Festiwal już w sprzedaży na eBilet.pl ♫ Disco Polo Gądecz Festiwal (Gądecz) - kup bilety już teraz!

SKOLIM ☆ ENERGY 2000 PRZYTKOWICE

SKOLIM ☆ ENERGY 2000 PRZYTKOWICE

07.06.2024 Przytkowice

Bilety na Disco Polo: SKOLIM ☆ ENERGY 2000 PRZYTKOWICE już w sprzedaży na eBilet.pl ♫ SKOLIM ☆ ENERGY 2000 PRZYTKOWICE (Przytkowice) - kup bilety już teraz!

Czy są tu fani disco polo? Zapoznaj się z aktualną ofertą serwisu eBilet.pl i kup najlepsze bilety na koncerty disco polo popularnych wykonawców.

Disco Polo to taneczny gatunek muzyczny, który od lat bawi miliony Polaków, dzięki czemu sale koncertowe zawsze wypełnione są po brzegi. W Polsce powstał w latach 80., znany był też jako muzyka chodnikowa i podwórkowa. Często nazywano go też folklorem miejskim. Wywodzi się z muzyki granej na weselach i zabawach. Disco Polo falę popularności zdobyło w latach 90. za sprawą takich gwiazd jak Zenek Martyniuk, zespół Boys czy Classic. Pierwsza grupa, która była jego przedstawicielem  w Polsce - Bayer Full powstała 19 listopada 1984 roku. Jej liderem jest Sławomir Świerzyński. Zespół w swoim dorobku ma  siedem płyt sprzedanych w łącznym nakładzie 16 milionów egzemplarzy.

Koncerty Disco Polo

Z biletem disco polo spędzisz wspaniały  wieczór w towarzystwie największych gwiazd takich jak Miły Pan, a na koncertach zespołu Weekend, Cliver, MIG będziesz się bawić w towarzystwie tanecznych rytmów i przebojów m.in. „Ja gnam przed siebie”, "Mój Aniele" czy "Ile mam czekać". Entuzjaści alternatywnego disco-polo powinni wybrać się na koncert  Braci Figo Fagot i Sławomira, podczas którego grane będą największe hity takie jak "Bożenka" czy "Miłość w Zakopanem".

Warto zobaczyć koncert disco polo na żywo w  Hala Spodek w Katowicach, Klub Stodoła, lub wybrać się na festiwal disco polo.

Sprawdź ofertę i kup bilet na koncert disco-polo już dziś!

 

 

Zobacz też