Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Atrakcje dla dzieci w Lublinie

Bilety na atrakcje dla dzieci w Lublinie
OpisAtrakcje dla dzieciKogo zobaczyćGdzie się wybrać

Lublin to miasto, które oferuje wiele atrakcji swoim mieszkańcom oraz odwiedzającym je osobom.

Bilety na atrakcje dla dzieci

Polecamy
Balet Dziadek do orzechów - familijny spektakl baletowy

Balet Dziadek do orzechów - familijny spektakl baletowy

04.11.2023-14.01.2024

Bielsko-Biała, Chrzanów, Częstochowa i inne

FUNNY BALLS SHOW czyli Balonowe Show

FUNNY BALLS SHOW czyli Balonowe Show

02-04.06.2023

Kraków, Lublin

Wystąpią w Lublinie

Ciekawe miejsca w Lublinie

Teatr dla dzieci Lublin to na przykład Teatr im. H. Ch. Andersena, mieszczący się w Centrum Spotkania Kultur na Placu Teatralnym 1. W jego repertuarze znajdują się spektakle dla dzieci i młodzieży. Oparte są one o klasyczne bajki bądź wybitne dzieła literatury takie jak „Księga dżungli” Rudyarda Kiplinga czy „Ania z Zielonego Wzgórza” kanadyjskiej pisarki Lucy Mau Montgomery. Dla maluchów przeznaczone są przedstawienia, które oswajają je z teatrem, jak na przykład „Szewczyk Dratewka – bajka do zjedzenia” czy „Bucik Kopciuszka”, na którym mali widzowie siedzą na scenie razem z aktorami.

Spektakle gościnne w Lublinie

Teatr dla dzieci Lublin można zobaczyć także w Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego oraz Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego. Na stronie eBilet.pl kupisz bilety na Teatr Piasku Tetiany Galitsyny. Zwyciężczyni programu „Mam Talent” wraz z grupą utalentowanych artystów prezentuje znaną baśń „Królowa Śniegu” oraz historię Małego Księcia z powieści Antoine de Saint-Exupéry'ego. Show tworzone są przy pomocy piasku, śniegu, wody, efektów świetlnych i technik szybkiego malowania. Całości dopełnia piękna oprawa muzyczna.

Wiele ciekawych propozycji dla najmłodszych ma Teatr Muzyczny. Poprzez muzykę, śpiew i choreografię, klasyczne spektakle takie jak „Królewna Śnieżka” czy „Ania z zielonego wzgórza” stają się bardziej atrakcyjne nie tylko dla małych widzów. Teatr dla dzieci Lublin ma także w swoim repertuarze unikalny projekt - „Bajkolandia”, w którym rozbrzmiewa muzyka filmowa, a na scenie goszczą postaci z popularnych bajek i filmów animowanych.

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn