Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Artysta Trill Pem

Trill Pem

Trill PemOpisWydarzeniaTrill Pem - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Trill Pem to polski raper młodego pokolenia, który ma za sobą liczne kolaboracje z topowymi polskimi gwiazdami sceny hip-hopowej. Zrobiło się o nim głośno, kiedy w 2019 roku wystąpił gościnnie w utworze "Rainman" Tymka. Jego muzyka wyróżnia się lekką nawijką oraz melodyjnością. Ma na swoim koncie już 4 płyty.

Historia Trill Pem

Trill Pem, a w zasadzie Przemysław Michalski, bo tak naprawdę nazywa się ten raper, urodził się w 1998 roku na Śląsku. Zaczynał od nagrania dissa na kolegę, który źle traktował kobiety. Choć w 2023 roku będzie miał zaledwie 26 lat, to już ma na swoim koncie liczne sukcesy. Współpracował z czołowymi polskimi gwiazdami ze sceny hip-hopu, a także należy do Fresh N Dope. Dzięki temu jego kawałki docierają do szerokiej publiczności, a sam artysta występuje na krajowych festiwalach.

O popularności Trill Pem dużo mówią także liczby. Na samym kanale YouTube artysta ma już prawie 35 tysięcy subskrybentów, a jego najlepsze utwory odtwarzane są po kilka milionów razy. Do najpopularniejszych kawałków należą m.in. "Ey Znowu To Mam", "KILLA" czy "ICE". Ponadto Trill Pem znajduje się w TOP50 w Polsce na Spotify.

Pomimo dużego sukcesu na scenie krajowej Trill Pem w wywiadach przyznaje, że nie planuje ekspansji za granicę. Bardziej zależy mu na tym, aby to właśnie do Polski przyciągnąć zagraniczne gwiazdy i zbudować tutaj zagłębie dobrej muzyki.

Trill Pem - dorobek muzyczny

Trill Pem ma na swoim koncie 4 albumy. Pierwszy z nich powstał w 2019 roku i nosi tytuł "So! Fresh". Kolejny to "So Dope!" oraz "All Inclusive". Najnowsza płyta artysty to krążek zatytułowany "All Exclusive", który został wydany w 2021 roku i znalazło się na nim 12 piosenek.

 

Płyta przez krytyków muzycznych została uznana za najbardziej dopracowany album Trill Pem. Wyróżnia się on dużą różnorodnością dźwięków i brzmień, które razem tworzą mocny klimat. Na uwagę zasługują także teksty, które Trill Pem napisał samodzielnie. To angażujące kawałki, z którymi wielu z nas może się utożsamić. Prawdopodobnie to dlatego cieszą się tak dużą popularnością. Sam raper wspomina, że okres tworzenia płyty był dla niego bardzo ciężki, ale jednocześnie ważny. Jego wysiłki jednak się opłaciły, ponieważ krążek został doceniony przez fanów.

Występy i koncerty Trill Pem

Trill Pem daje zarówno solowe koncerty, jak i występuje na festiwalach muzycznych obok największych gwiazd sceny hip-hopowej. Był już zapraszany na takie wydarzenia jak m.in. Hip Hop Festival w Gdańsku, Hip Hop Festival w Krakowie czy Reverse Festival w Pleszowie.

Z kim współpracuje Trill Pem?

Trill Pem współpracuje z wieloma cenionymi artystami z polskich sceny muzycznej. To właśnie dzięki nim dotarł ze swoją twórczością do szerszej publiki i stał się jednym z bardziej rozpoznawalnych raperów. Jego najpopularniejsze kolaboracje, które dały mu największy rozgłos to:

  • współpraca z Tymkiem - Trill Pem wystąpił gościnnie w utworze "Rainman";
  • współpraca z Wac Toją - artyści razem nagrali wspólną piosenkę "NICKI";
  • współpraca z Tede - artysta również wystąpił na tym samym kawałku co Trill Pem, czyli "Rainman";
  • współpraca z Kizo - artyści razem nagrali utwór "Fitness";
  • współpraca z Young Igim - Young Igi wystąpił gościnnie w utworze "Los Angeles" Trill Pem.

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Trill Pem: Skepta, Guzior, PRO8L3M, ERO, Malik Montana, Miszel, Białas, OIO, Reto, Janusz Walczuk, OKI, Kaz Bałagane, Przyłu, Sarius, Taco Hemingway, Kabe, Diho, O.S.T.R., Gibbs, Jan - rapowanie, CatchUp, Pawbeats, Zetha, Tede, Qry, Gedz, Dziarma, Borixon, Esceh, Szpaku, Buszu, Włodi, Smolasty, Otsochodzi, Avi x Louis Villain, Sokół, KęKę, Zdechły Osa, Kizo, Nypel, Słoń, Kalush Orchestra, Bonson, Sobel, Wac Toja, Paluch, Olszakumpel, Margaret, Oliwka Brazil, Pezet, White 2115, Żabson, The Game, Jacuś, Young Igi, Chillwagon, Kukon, Dwa Sławy, Kinny Zimmer, Gruby Mielzky,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Trill Pem - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Trill Pem?

Miejscowości, w których Trill Pem wystąpi w najbliższym czasie: Kołobrzeg.

Fani lubią też

Zobacz też