Trill Pem

Trill Pem

Trill Pem to polski raper młodego pokolenia, który ma za sobą liczne kolaboracje z topowymi polskimi gwiazdami sceny hip-hopowej. Zrobiło się o nim głośno, kiedy w 2019 roku wystąpił gościnnie w utworze "Rainman" Tymka. Jego muzyka wyróżnia się lekką nawijką oraz melodyjnością. Ma na swoim koncie już 4 płyty.

Historia Trill Pem

Trill Pem, a w zasadzie Przemysław Michalski, bo tak naprawdę nazywa się ten raper, urodził się w 1998 roku na Śląsku. Zaczynał od nagrania dissa na kolegę, który źle traktował kobiety. Choć w 2022 roku będzie miał zaledwie 25 lat, to już ma na swoim koncie liczne sukcesy. Współpracował z czołowymi polskimi gwiazdami ze sceny hip-hopu, a także należy do Fresh N Dope. Dzięki temu jego kawałki docierają do szerokiej publiczności, a sam artysta występuje na krajowych festiwalach.

 

O popularności Trill Pem dużo mówią także liczby. Na samym kanale YouTube artysta ma już prawie 35 tysięcy subskrybentów, a jego najlepsze utwory odtwarzane są po kilka milionów razy. Do najpopularniejszych kawałków należą m.in. "Ey Znowu To Mam", "KILLA" czy "ICE". Ponadto Trill Pem znajduje się w TOP50 w Polsce na Spotify.

Pomimo dużego sukcesu na scenie krajowej Trill Pem w wywiadach przyznaje, że nie planuje ekspansji za granicę. Bardziej zależy mu na tym, aby to właśnie do Polski przyciągnąć zagraniczne gwiazdy i zbudować tutaj zagłębie dobrej muzyki.

Trill Pem - dorobek muzyczny

Trill Pem ma na swoim koncie 4 albumy. Pierwszy z nich powstał w 2019 roku i nosi tytuł "So! Fresh". Kolejny to "So Dope!" oraz "All Inclusive". Najnowsza płyta artysty to krążek zatytułowany "All Exclusive", który został wydany w 2021 roku i znalazło się na nim 12 piosenek.

 

Płyta przez krytyków muzycznych została uznana za najbardziej dopracowany album Trill Pem. Wyróżnia się on dużą różnorodnością dźwięków i brzmień, które razem tworzą mocny klimat. Na uwagę zasługują także teksty, które Trill Pem napisał samodzielnie. To angażujące kawałki, z którymi wielu z nas może się utożsamić. Prawdopodobnie to dlatego cieszą się tak dużą popularnością. Sam raper wspomina, że okres tworzenia płyty był dla niego bardzo ciężki, ale jednocześnie ważny. Jego wysiłki jednak się opłaciły, ponieważ krążek został doceniony przez fanów.

Występy i koncerty Trill Pem

Trill Pem daje zarówno solowe koncerty, jak i występuje na festiwalach muzycznych obok największych gwiazd sceny hip-hopowej. Był już zapraszany na takie wydarzenia jak m.in. Hip Hop Festival w Gdańsku, Hip Hop Festival w Krakowie czy Reverse Festival w Pleszowie.

 

Dla fanów angażujących tekstów i nowoczesnych rapowych dźwięków mamy dobrą informację. W 2022 roku Trill Pem wystąpi na Sun Festival, czyli największym wydarzeniu hip-hopowym w kraju. Jego koncert odbędzie się 30 lipca, a bilety wciąż są jeszcze dostępne.

Z kim współpracuje Trill Pem?

Trill Pem współpracuje z wieloma cenionymi artystami z polskich sceny muzycznej. To właśnie dzięki nim dotarł ze swoją twórczością do szerszej publiki i stał się jednym z bardziej rozpoznawalnych raperów. Jego najpopularniejsze kolaboracje, które dały mu największy rozgłos to:

  • współpraca z Tymkiem - Trill Pem wystąpił gościnnie w utworze "Rainman";
  • współpraca z Wac Toją - artyści razem nagrali wspólną piosenkę "NICKI";
  • współpraca z Tede - artysta również wystąpił na tym samym kawałku co Trill Pem, czyli "Rainman";
  • współpraca z Kizo - artyści razem nagrali utwór "Fitness";
  • współpraca z Young Igim - Young Igi wystąpił gościnnie w utworze "Los Angeles" Trill Pem.

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Trill Pem: Skepta, Guzior, PRO8L3M, ERO, Malik Montana, Miszel, Białas, OIO, Reto, Janusz Walczuk, OKI, Kaz Bałagane, Przyłu, Sarius, Taco Hemingway, Kabe, Diho, O.S.T.R., Gibbs, Jan - rapowanie, CatchUp, Pawbeats, Zetha, Tede, Qry, Gedz, Dziarma, Borixon, Esceh, Szpaku, Buszu, Włodi, Smolasty, Otsochodzi, Avi x Louis Villain, Sokół, KęKę, Zdechły Osa, Kizo, Nypel, Słoń, Kalush Orchestra, Bonson, Sobel, Wac Toja, Paluch, Olszakumpel, Margaret, Oliwka Brazil, Pezet, White 2115, Żabson, The Game, Jacuś, Young Igi, Chillwagon, Kukon, Dwa Sławy, Kinny Zimmer, Gruby Mielzky,

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Trill Pem
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/