Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Targi i wystawy w Poznaniu

Bilety na targi i wystawy w Poznaniu
Targi i wystawyKogo zobaczyćGdzie się wybrać

Popularne wystawy w Poznaniu odbywają się MTP - Poznań Congress Center. Wśród nich wymienić można Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych, podczas których prezentowanych jest ponad 260 ras czworonogów z całego świata. Wystawy Poznań zobaczyć można także na Dziedzińcu Starego Browaru. Obecnie w tamtejszej galerii sztuki znajdują się prace Davida LaChapelle po tytułem „LaChapelle. Songs For The World”. Klimat i wnętrza Starego Browaru świetnie współgrają z nowatorskimi dziełami tego oryginalnego artysty.


Wystawy często kojarzą się nam z czymś poważnym, ale można znaleźć i takie, które na pewno spodobają się najmłodszym. Poznań wystawy dla dzieci to pomysłowa propozycja Muzeum Archeologicznego. Stworzyło ono program: „Muzeum Małego Odkrywcy”, w którym dzieci, znajdując się w różnych częściach wystawy, posługują się specjalnym przewodnikiem i rozwiązują zadania i łamigłówki takie jak napędzanie koła garncarskiego czy napisanie swoich inicjałów metodą średniowiecznej iluminacji.

Wystawy Poznań Zamek

Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców ze względu na organizowane w nim liczne i różnorodne projekty kulturalne. Wystawy Poznań Zamek obejmują zarówno tradycyjne dziedziny sztuki – malarstwo, rzeźbę, grafikę, jak i współczesne: fotografię, wideo, performance czy instalację. Do najbardziej znanych wystaw z ostatnich lat należą „Malarze Normandii” oraz „Frida Kahlo i Diego Rivera. Polski kontekst”, którą obejrzało aż 118 tysięcy widzów.

Zobacz też