Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma

Wystawy w Warszawie

Spędź ciekawie czas wolny i dowiedz się czegoś ciekawego
WystawyKogo zobaczyćGdzie się wybraćBilety na wystawy

Wystąpią w Warszawie

Bilety na wystawy

Polecamy
KLIMT – The Immersive Exhibition
sobota
15.06.2024
10:00

KLIMT – The Immersive Exhibition

Warszawa, SOHO ART CENTER
KLIMT – The Immersive Exhibition
sobota
15.06.2024
10:30

KLIMT – The Immersive Exhibition

Warszawa, SOHO ART CENTER
3. EDYCJA WYSTAWY SZTUKA FANTASTYCZNA W WARSZAWIE
sobota
15.06.2024
11:00

3. EDYCJA WYSTAWY SZTUKA FANTASTYCZNA W WARSZAWIE

Warszawa, Muzeum Sztuki Fantastycznej

W stolicy znajdziemy wiele muzeów oraz galerii, których interesujące zbiory zaciekawią najbardziej wymagających. Kapitalne wystawy w Warszawie znajdziemy w Muzeum Narodowym, Muzeum Karykatury, Muzeum Plakatu, Fotoplastikonie Warszawskim, Królikarni, Narodowej Galerii Sztuki Zachęta i wielu innych ciekawych miejscach. Sprawdzaj na bieżąco wystawy w Warszawie w naszym serwisie - znajdziesz tutaj wiele przydatnych i aktualnych informacji.

Wystawy Warszawa - gdzie się wybrać i co zobaczyć?

Wystawy w Warszawie odbywają się w wielu miejscach. Jednym z liderów w tej branży jest Ptak Warsaw Expo - największe centrum targowo-kongresowe w Polsce. W obiekcie, zlokalizowanym w podwarszawskim Nadarzynie organizowany jest np. Warsaw Comic Con - największy w kraju festiwal popkultury. Na Comic Con przyjeżdżają gwiazdy Gry o Tron, Sherlocka, Pamiętników Wampirów, Teen Wolf, Gwiezdnych Wojen, Władcy Pierścieni, Harry’ego Pottera i wielu innych. Podczas imprezy można zrobić sobie zdjęcie i otrzymać autografy aktorów, uczestniczyć w panelach dyskusyjnych z pisarzami, scenarzystami i innymi twórcami, obejrzeć oryginalne rekwizyty i stroje z produkcji filmowych czy pograć w gry planszowe. Wystawy Warszawa to również inne obiekty – położone tuż przy Dworcu Zachodnim EXPO XXI czy nowy kompleks Global EXPO, powstały w dawnej hali FSO na Żeraniu. Wystawy Warszawa to także wydarzenia w Narodowej Galerii Sztuki Zachęta. Instytucja ta popularyzuje sztukę współczesną, organizując wystawy czasowe wybitnych artystów z Polski i zagranicy.

Wystawy psów Warszawa

Innym głośnym wydarzeniem w Ptak Warsaw Expo jest Europejska Wystawa Psów Rasowych - Euro Dog Show. Podczas imprezy można zobaczyć kilkanaście tysięcy czworonogów ze wszystkich ras, które rywalizują m.in. o tytuł najpiękniejszych. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana psów.

Wystawy w Pałacu Kultury i Nauki

W Pałacu Kultury i Nauki również często można zobaczyć różne wystawy takie jak np. Titanic - prawdziwa historia, Fascynujący świat pająków czy Napoleon Bonaparte, czy legendarna wystawa dr Gunthera von Hagensa Body Worlds & The Cycle of Life, budząca wiele emocji i prezentująca zakonserwowane ludzkie ciała przy metodzie plastynacji.

Wystawy dla dzieci w Warszawie

W PKiN działa Muzeum domków dla lalek, które prezentuje niezwykle ciekawe wystawy stałe i czasowe. Tytuły takie jak Nie tylko Bazyliszek - Współczesne interpretacje legend warszawskich w miniaturze zainteresują nie tylko najmłodszych, ale i ich opiekunów.

Najciekawsze wystawy Warszawa bilety dostępne w naszym serwisie - a Ty, jaką wystawę chcesz zobaczyć najbardziej? Nie zwlekaj, zaplanuj swój czas wolny już teraz.

 

Zobacz też