emptygif
Newsletter

Na czasie

hans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023metro-w-buffo
Home Kino Pozostałe gatunki Voucher kinowy Helios

Voucher kinowy Helios

Organizator: Helios Media Sp. z o.o.

Voucher kinowy HeliosO wydarzeniu

O wydarzeniu

OFERTA SPECJALNA Wyjątkowa oferta dla każdego kinomaniaka - kup voucher do kina Helios za jedyne 23,20 zł i ciesz się dowolnym* seansem w dowolnym terminie! Cena obowiązuje również na seanse weekendowe - nie przegap tej okazji i wybierz voucher kinowy Helios!

Kino Helios bilety

Kino Helios, największa sieć kin w Polsce i lider w sektorze innowacji kinotechnicznych, zaprasza na najgłośniejsze premiery do najnowocześniejszych sal kinowych. Vouchery do kina Helios w sprzedaży na eBilet.pl!

 

Kody sieciowe można wymienić w okresie ich ważności podanym w dniu zakupu, minimalnie 3 miesiące, w kasach wszystkich kin Helios lub online na stronie www.helios.pl (po wybraniu seansu i miejsca oraz dokonaniu opłaty za wystawienie biletu online) na bilety 2D i 3D (bez opłaty za okulary – 3 zł) na filmy z repertuaru w tygodniu oraz w weekendy.

Helios repertuar

Bieżący repertuar oraz lista wszystkich kin sieci Helios wraz z adresami dostępne są na stronie helios.pl

Instrukcja i regulamin użycia kodów elektronicznych w kinach Helios

 1. Po okazaniu w kasie kina Helios kodu elektronicznego stanowiącego 13-cyfrowy ciąg liczb, otrzymają Państwo bilet uprawniający do uczestniczenia w wybranym seansie. 
 2. Kody zrealizować można także poprzez stronę internetową www.helios.pl, po wybraniu seansu i miejsca, wpisaniu numeru kodu i dokonaniu opłaty (1 zł) za wystawienie biletu online.                            
 3. Wykorzystanie kodu możliwe jest również w bezpłatnej aplikacji Kino Helios (dostępnej w App Store i Google Play), po wybraniu seansu i miejsca, wpisaniu numeru kodu oraz dokonaniu dopłaty (1 zł) za wystawienie biletu online.
 4. W przypadku problemów z realizacją kodów przez stronę www.helios.pl lub w aplikacji prosimy o kontakt mailowy lub bezpośredni z kinem, do którego chcieli się Państwo udać. W przypadku ewentualnych problemów technicznych z aplikacją prosimy o kontakt mailowy pod adresem support@helios.pl.
 5. Kody elektroniczne mogą zostać wykorzystane we wszystkich kinach Helios w terminie podanym w dniu zakupu, minimalnie przez 3 miesiące.
 6. Kod obowiązuje na seanse z repertuaru kin sieci Helios, z wyłączeniem wybranych pokazów specjalnych (pełna informacja dostępna jest w kasie kina) oraz pokazów zamkniętych.
 7. Kod uprawnia do wymiany na jeden bilet na wybrany seans filmowy pod warunkiem dostępności miejsc na sali. 
 8. Kod uprawnia do wymiany na bilet podczas seansów realizowanych w technice 2D i 3D, z zastrzeżeniem, że cena kodu dla seansu 3D nie obejmuje opłaty za okulary (3 zł), które są konieczne do oglądania filmu w technice trójwymiarowej.
 9. Realizacja kodu w sali Dream możliwa jest po dodatkowej dopłacie, zgodnej z cennikiem kina. 
 10. Posiadanie kodu nie upoważnia do pierwszeństwa w obsłudze przy kasie.
 11. Bilet nabyty za pomocą kodu nie podlega zwrotowi.
 12. Kody nie podlegają wymianie na gotówkę.
 13. Helios nie odpowiada za udostępnienie kodu osobom nieuprawnionym. Kod realizowany będzie wyłącznie na rzecz pierwszej osoby, która przedstawi go w kasie kina.
 14. Odsprzedaż kodów osobom lub podmiotom trzecim jest zabroniona. Helios ma prawo deaktywować kody w stosunku do których został naruszony zakaz, a wszelkie roszczenia, w szczególności o zwrot wartości kodu, nie będą uwzględniane.
 15. Reklamacje dotyczące działania kodów prosimy przesyłać na adres kupony@helios.pl. Reklamacje rozpatrywane będą w przeciągu 5 dni roboczych od daty zgłoszenia, a w przypadkach wymagających dłuższego postępowania w ciągu 14 dni roboczych.W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji Posiadacz kodu otrzyma nowy voucher w terminie 7 dni od daty pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, z datą ważności minimum 1 miesiąc, ale nie krótszą niż kod podlegający reklamacji.

Adresy i dane kontaktowe do kin Helios zamieszczone są na stronie www.helios.pl/naszekina.

 

Kino Helios voucher - skorzystaj z oferty największej sieci kin w Polsce!

Podobne wydarzenia

Zobacz też