Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasun-festival

Atrakcje dla dzieci w Poznaniu

Bilety na atrakcje dla dzieci w Poznaniu

Atrakcje dla dzieci Poznań

W stolicy wielkopolski nie brakuje atrakcji, również dla najmłodszych. Miejscem, które łączy zabawę z nauką jest Laboratorium Wyobraźni. Obiekt podzielony jest na trzy bloki: Wystawy, Eksperymentatorium i Planetarium. W Laboratorium Wyobraźni dzieci mogą oswoić się z naukami ścisłymi takimi jak chemia, astronomia czy fizyka. Atrakcje dla dzieci w Poznaniu znajdziesz także w naszym serwisie. Polecamy np. spektakl Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka, podczas którego bohaterka uwielbianej przez dzieci kreskówki schodzi z ekranu, aby wraz z nimi spędzić swoje urodziny. Świnka Peppa razem z przyjaciółmi zapraszają na widowisko pełne śpiewu, tańca i zabawy.

Dla zwolenników sportowych rozrywek idealnym miejscem będzie Jezioro Maltańskie. Nad akwenem w centrum miasta można aktywnie spędzić cały dzień. Atrakcje dla dzieci Poznań Malta to np. Termy Maltańskie, gdzie znajdują się m.in. zjeżdżalnie, różne baseny czy ścianka wspinaczkowa. Maluchy świetnie będą się bawić jadąc kolejką wąskotorową, którą można dotrzeć do Nowego Zoo. Inną propozycją rodzinnej zabawy jest Malta Ski, gdzie znajduje się całoroczny stok narciarski, tor saneczkowy czy Szkoła Małego Kierowcy, czyli dziecięcy tor nauki jazdy z sygnalizacją świetlną i znakami drogowymi. Małych kinomanów można zabrać do kina, jakiego jeszcze nie znają. Tuż obok Starego Rynku, na ulicy Wronieckiej 6 znajduje się kino 6D, które poza dostarczaniem dreszczyku emocji opowiada o historii i tradycji Poznania. Atrakcje dla dzieci Poznań to także niesamowity świat roślin, który znajduje się w Palmiarni w Parku Wilsona. Nawet w pochmurny i zimny dzień można poczuć się tam jak w tropikach.

Sprawdzaj na bieżąco atrakcje dla dzieci w Poznaniu w naszym portalu - znajdziesz tutaj aktualne informacje, repertuar, daty i bilety.

Zobacz też