Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Festiwale TOP of the TOP Sopot Festival 2024

TOP of the TOP Sopot Festival 2024

19-22.08.2024 Sopot

Organizator: Festival Group

TOP of the TOP Sopot Festival 2024BiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Sopot

TOP of the Top Sopot Festival – dzień 1
poniedziałek
19.08.2024
19:30

TOP of the Top Sopot Festival – dzień 1

Sopot, Opera Leśna
TOP of the Top Sopot Festival – dzień 2
wtorek
20.08.2024
19:30

TOP of the Top Sopot Festival – dzień 2

Sopot, Opera Leśna
TOP of the Top Sopot Festival – dzień 3
środa
21.08.2024
19:30

TOP of the Top Sopot Festival – dzień 3

Sopot, Opera Leśna
TOP of the Top Sopot Festival – dzień 4
czwartek
22.08.2024
19:30

TOP of the Top Sopot Festival – dzień 4

Sopot, Opera Leśna

O wydarzeniu

Top of the Top Sopot Festival już w sierpniu! Już 19 sierpnia wystartuje Top of the Top Sopot Festival – największe wydarzenie muzyczne tegolata, podczas którego publiczność bawić się będzie do utworów najbardziej topowych wykonawców w naszym kraju. Tym razem impreza zorganizowana zostanie przy udziale najnowszych technologii, a na deskach Opery Leśnej pojawią się zaskakujący artyści, których obecności nie można było na Top of the Top Sopot Festival przewidzieć!

TOP of the TOP Sopot Festival 2024 - program

Wydarzenie potrwa od 19 do 22 sierpnia 2024 roku. Na zgromadzoną w Operze Leśnej w Sopocie i przed ekranami publiczność czekać będzie jak zawsze najbardziej spektakularne show sezonu, zapewnione przez dziesiątki topowych polskich wykonawców.

Cztery dni Top of the Top Sopot Festival obfitować będą jednak nie tylko w występy gwiazd muzyki, ale też w bogate choreografie, scenografię na światowym poziomie, wyśmienitych prowadzących, zakulisowe relacje w social mediach, a także w wiele zaskakujących niespodzianek.

Poniedziałkowe otwarcie – pełne energetycznych występów wyjątkowych artystów – wypełnione zostanie niezwykłym spektaklem stworzonym przy użyciu najnowszych technologii.

Drugiego dnia widzowie zobaczą nie tylko niekwestionowane gwiazdy znane z największych krajowych scen, ale jak co roku będą mogli obserwować zmagania o nagrodę Bursztynowego Słowika – czyli najbardziej prestiżową statuetkę polskiego przemysłu muzycznego.

Trzeci wieczór obfitować będzie w zaskakujące aranżacje i całkowicie nowe brzmienia, a wszystko to ubarwione zostanie wyjątkowymi wizytami gości i gwiazd stacji TVN.

Całość zamknie czwartkowy koncert z towarzyszeniem orkiestry, a niezapomniane przeboje wybrzmią podczas niego na nowo z jeszcze większą siłą.

Zobacz więcej

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też