Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Chase&Status

Chase&Status

Chase&StatusOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Jeden z odnoszących największe sukcesy brytyjskich zespołów ostatniej dekady. Will Kennard i Saul Milton zadebiutowali w 2003 roku, a ich korzenie mocno tkwią w undergroundowej kulturze klubowej. Wytrawni profesjonaliści na każdym poziomie, dzięki serii doskonale przyjętych EP-ek szybko wyróżnili się na podziemnej scenie drum’n’bass.

Ich pierwszy album „More Than A Lot” z 2008 roku w ciągu trzech miesięcy od wydania pokrył się złotem. Kolejny album „No More Idols” zajął drugie miejsce na brytyjskich listach przebojów i pokrył się podwójną platyną, co sprawiło, że Chase & Status trafili do mainstreamu.

Od tamtej pory zespół współpracował z takimi artystami, jak Nile Rodgers (Chic), Snoop Dogg, Pusha T, Rita Ora, Major Lazer, Craig David, Kano, Novelist, Dizzee Rascal oraz Rihanna, dla której wyprodukowali 3 albumy. Remiksowali m.in. Jaya-Z a także współtworzyli ścieżkę dźwiękową do brytyjskiego filmu gangsterskiego Harry Brown z Michaelem Caine’em w roli głównej.

Zdobyli nagrodę Q, byli także nominowani do prestiżowego wyróżnienia Brit Awards. Występowali na całym świecie, przez lata utrzymując niezrównany poziom i promując dobre wibracje. Chase & Status wciąż z wyjątkową autentycznością i precyzją eksplorują szeroką gamę nastrojów i tekstur brytyjskich brzmień, wnosząc wyjątkowy wkład w kulturę, którą kochają i uwielbiają.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też