Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo

Stand-up w Katowicach

Bilety na stand-up w Katowicach
OpisStand-upKogo zobaczyćGdzie iść

Stand up Katowice bilety, premiery i inne dodatkowe informacje

Stand up Katowice to niesamowite wydarzenia, które zapadają w pamięć na bardzo długo. Popisy najzabawniejszych polskich komików cieszą się ogromną popularnością w naszym kraju, a potwierdzają to ogólnopolskie trasy takie jak Stand Up Show, Wielka Trasa Stand-up Polska czy Bang2 - Premiery 2020, które również zawitały do Katowic.

Wiele występów komediowych w Katowicach odbywa się w klubie Hipnoza, który już od roku 2002 jest ważnym ośrodkiem kulturalnym i koncertowym miasta. Stand up Katowice Hipnoza to wydarzenia takie jak „5 Majków”, występy Katarzyny Piaseckiej czy „Stand-up Radiowcy bez cenzury”. Większość komików, nie tylko w Polsce, to mężczyźni, ale na naszej scenie działają także utalentowane stand-uperki takie jak Olka Szczęśniak, która wraz z Pawłem Chałupką wystąpi na „Stand-up Silesia” w klubie Królestwo. Szczęśniak dwukrotnie znalazła się wśród 10 najlepszych młodych stand-uperów z całej Polski podczas Antrakt Festiwalu. Ma na swoim koncie m.in. 3 miejsce na I Arenie stand-uperów w Warszawie czy wygrane pojedynki na stand-up w Krakowie. Jest także finalistką Polskiej Ligi Stand upu. Występowała w programie „Tylko dla dorosłych” oraz u Kuby Wojewódzkiego.

Sprawdzaj na bieżąco wydarzenia stand up Katowice w naszym serwisie - wszystkie niezbędne informacje takie jak np. daty, bilety, repertuar znajdziesz w jednym miejscu.

Zobacz też