Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Targi | Wystawy Wystawy KLIMT – The Immersive Exhibition

KLIMT – The Immersive Exhibition

22.04-07.07.2024 Warszawa

Organizator: High Note Events Sp. z o.o. S.k.

KLIMT – The Immersive ExhibitionBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

kwiecień 2024
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
1.04
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
4+ terminy
8
23
4+ terminy
19
24
4+ terminy
19
25
4+ terminy
19
26
4+ terminy
19
27
4+ terminy
19
28
4+ terminy
19
29
4+ terminy
19
30
4+ terminy
19
1.05
4+ terminy
19
2
4+ terminy
19
3
4+ terminy
19
4
4+ terminy
19
5
4+ terminy
19
Dziś
poniedziałek 22.04.2024
Jutro
wtorek 23.04.2024
środa 24.04.2024

O wydarzeniu

Po raz pierwszy w Polsce „KLIMT – The Immersive Exhibition” – niepowtarzalna ekspozycja, która przenosi twórczość Gustava Klimta do nowej, immersyjnej formy. Po triumfach w Toronto, Nowym Jorku, Miami, Dublinie, Wiedniu, Mediolanie, Paryżu i Londynie, ekspozycja zawita do warszawskiego SOHO ART CENTER, przy ul. Mińskiej 63. To połączenie mistrzowskiej sztuki z najnowocześniejszą technologią, tworzące niezapomniane doświadczenie. Monumentalne obrazy Gustava Klimta ożyją na całej przestrzeni wystawienniczej. Odkryj nowy wymiar sztuki - bilety na KLIMT – The Immersive Exhibition już w sprzedaży.

O wystawie KLIMT – The Immersive Exhibition w Warszawie

Immersyjna, 360-stopniowa podróż przeniesie odwiedzających w świat dzieł Gustava Klimta, które tworzył przez całe swoje życie. Zaprezentowanych zostanie około 300 prac artysty. Zwiedzający nie tylko zobaczą przepiękne obrazy Klimta, ale także zgłębią jego życiorys i całokształt jego prac jako malarza i dekoratora. Niepowtarzalny spektakl przeniesie widzów w fascynujący świat złotych odcieni i intensywnych kolorów. Sztuka, technologia oraz także muzyka stanowią integralną część tego wyjątkowego doświadczenia, przedstawiając pełnię barw dzieł Klimta i czyniąc je bardziej namacalnymi niż kiedykolwiek wcześniej.

Dla jeszcze doskonalszego doświadczenia twórczości Gustava Klimta, wystawa oferuje dla wszystkich zwiedzających przestrzeń wirtualnej rzeczywistości (VR). W tej wyjątkowej strefie entuzjaści sztuki mają możliwość delektowania się najbardziej ikonicznymi dziełami mistrza. To niepowtarzalne doświadczenie pozwala zwiedzającym przenieść się w złotą erę twórczości artysty, umożliwiając dosłowne wejście w pełne przepychu bogate kompozycje.

Gustav Klimt, urodzony latem 1862 roku w Wiedniu, okazał się niekwestionowanym gigantem sztuki epoki nowoczesnej. Jego fascynacja secesją, którą uznawał za pionierską w dziejach sztuki, oraz rola lidera przełomu sprawiły, że stał się niezaprzeczalnie jednym z najważniejszych artystów swojego czasu. Klimt był twórcą nie tylko malarskich arcydzieł, ale również wybitnych alegorii, aktów, pejzaży i intrygujących rysunków, czyniąc go wszechstronnym artystą. Jego życie, rozgrywające się w cieniu niższych warstw społeczeństwa monarchii Habsburgów, stworzyło fascynującą legendę, a złote obrazy, pejzaże i rysunki przyczyniły się do utrwalenia jego niekwestionowanego miejsca w historii sztuki.

Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki i technologii do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu przez historię życia i twórczości jednego z największych geniuszy minionych dwóch wieków. KLIMT – The Immersive Exhibition" w Warszawie zapowiada się być niezapomnianym artystycznym doświadczeniem, gdzie sztuka spotyka się z innowacyjną technologią, tworząc niepowtarzalne połączenie przeszłości i teraźniejszości.

Bilety na wystawę Klimt - The Immersive Exhibition

**Wstęp bezpłatny przysługuje dziecku do 6 roku życia. Z jedną osobą dorosłą może wejść bezpłatnie maksymalnie dwójka dzieci do 6 roku życia. Dla każdego kolejnego dziecka należy kupić bilet zgodnie z cennikiem. Warunkiem koniecznym jest posiadanie dokumentu potwierdzającego datę urodzenia dziecka (akt urodzenia, dowód osobisty, paszport, książeczka zdrowia).

Bilet ulgowy przysługuje studentom do 26 r.ż. oraz seniorom powyżej 65 r.ż., którzy posiadają ważny dokument upoważniający do korzystania z ulgi.

Bilet szkolny przysługuje dzieciom i młodzieży posiadającym ważną legitymację szkolną oraz zorganizowanym grupom dziecięcym w wieku przedszkolnym.

Bilet „osoby z niepełnosprawnością” przysługuje osobie posiadającej orzeczenie o niepełnosprawności. Opiekun osoby z niepełnosprawnością jest również uprawiony do zakupu biletu w cenie takiej jaka przysługuje osoby z niepełnosprawnością.

Bilet Rodzinny przysługuje maksymalnie 2 osobom dorosłym oraz maksymalnie 2 dzieciom w wieku szkolnym poniżej 19 r.ż.

Brak zniżki na Kartę Dużej Rodziny

Brak zniżki dla Rencistów

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też