Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Oliwka Brazil

Oliwka Brazil

Oliwka BrazilSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

wiek:
22 lata
data urodzenia:
29.11.2001
miejsce urodzenia:
Marki
dyscyplina:
piosenkarka, raperka
social media:

Opis

Oliwka Brazil to wyjątkowa, oszałamiająca i wyzwolona do granic – nowa postać w polskim rapie. Niezwykle uroczy styl bycia łączy z nieco hardcorowymi linijkami tekstów w swoich utworach. Nie ma żadnych obaw, aby poruszać tematy tabu – między innymi z tego powodu inspiruje młodych ludzi do akceptacji siebie i motywuje, aby zawsze iść przez życie z głową uniesioną do góry. Kontrowersja – chyba nikt nie ma wątpliwości, że to drugie imię Oliwki. Piosenkarka uwielbia zaskakiwać, szokować i łamać zasady!

Oliwka Brazil – kim jest?

Prawdziwe imię i nazwisko Oliwki Brazil brzmi Oliwia Bartosiewicz. Informację te bez trudu znaleźć można w Internecie, np. w serwisach streamingowych, przy jej utworach. Młodziutka artystka urodziła się w 2001 roku. Jej oryginalna uroda i pseudonim mogą zmylić – wiele osób myśli, że Oliwka pochodzi z Brazylii lub innego, ciepłego kraju. Jak sama twierdzi, lubi mieć kręcone włosy i być opaloną, jednak jest w 100% polką – pochodzi z podwarszawskich Marek.

Oliwka Brazil wzięła udział w gali FAME MMA 12, gdzie wraz ze Smolastym wykonali swoje najpopularniejsze piosenki. Wydarzenie odbyło się w Ergo Arenie w Gdańsku. Poruszenie wśród publiczności wywołała faktem, że podczas wyjścia prowadziła mężczyznę na smyczy. To dowód na to, że nie boi się kontrowersji i lubi zwracać na siebie uwagę.

Gwiazda wspiera ruch bodypositivity – w swoich wywiadach podkreśla, jak bardzo kocha swoją kobiecą figurę. Zawsze stara się wspierać dziewczyny o krąglejszych kształtach. Sama ubiera się dość odważnie – lubi krótkie spódniczki, spodenki i sukienki.

Oliwka Brazil – kariera

Oliwka Brazil, mimo młodego wieku, już zaznaczyła swoją pozycję w rapie. Można usłyszeć ją gościnnie w utworach Smolastego (Playboy i Oh Daddy). Artystka udzieliła się także na długo wyczekiwanej EP Young Leosi w numerze Stonerki. Oliwka Brazil we wrześniu 2021 roku wydała swój debiutancki singiel – Big Mommy. Teledysk na YouTube osiągnął już prawie 10 milionów wyświetleń. Dzięki utworowi Big Mommy piosenkarka pojawiła się na globalnej liście Tidal Euro Rap Queens. Pod koniec 2021 roku raperka wydała kolejny singiel – Kokieterka, za którego produkcją stoi Kubi Producent.

Raperka nie próżnowała – 18 stycznia 2022 roku wypuściła następny utwór – Karaluchy, w którym wystąpił gościnnie Białas. Teledysk w zaledwie kilkadziesiąt godzin od udostępnienia zebrał ponad 300 tysięcy wyświetleń. 

 

Zobacz też: Pezet, Kękę, Gruby Mielzky, Sarius, OIO, Słoń, Kaz Bałagane, Sokół, Smolasty, Tede, Malik Montana, Avi, The Game, Guzior, Paluch, Dziarma, Skepta, ERO, Taco Hemingway, Żabson, O.S.T.R, Sobel,

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jakie albumy wydała dotychczas Oliwka Brazil?
Oliwka Brazil nie wydała jeszcze żadnego albumu muzycznego. Obecnie pracuje nad kolejnymi singlami.
Jaką muzykę tworzy Oliwka Brazil?
Oliwka Brazil tworzy muzykę rap.
Kiedy zaczęła się kariera Oliwki Brazil?
Kariera Oliwki Brazil rozpoczęła się w 2020 roku.

Fani lubią też

Zobacz też