Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Dla dzieci Warsztaty | Edukacja

Warsztaty | Edukacja

Bilety na warsztaty dla dzieci oraz kursy online młodzieży
Znaleziono wyników: 2

Czy można połączyć przyjemne z pożytecznym? Jak najbardziej tak! W tym miejscu prezentujemy specjalną ofertę na bilety na warsztaty dla dzieci i młodzieży - młodych naukowców i wszystkich tych, którym niestraszna nauka przez zabawę. Już dziś kup bilet do teatru na wyjątkowe, edukacyjne warsztaty czy spektakle dla dzieci, a także kursy online Lecturus, kierowane do maturzystów ora 8-klasistów.

Lecturus Junior to platforma e-learningowa stworzona przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zdalnym nauczaniu, w ramach projektu Lecturus Sp. z o.o. Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego.
Autorzy kursów korzystają z autorskich i innowacyjnych metod nauczania, umożliwiających skuteczne przygotowanie dzieci i młodzież do najważniejszych egzaminów w początkowym etapie edukacji: egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego.

Rodzicom najmłodszych widzów oferujemy bilety na koncerty Smykofonia. Ten wyjątkowy projekt powstał w 2011 roku z myślą o rozwoju zdolności muzycznych u dzieci. W sezonie wiosennym Smykofonia zagości na deskach Orkiestry Sinfonia Varsovia oraz Domu Kultury Świt.

Propozycją dla rodziców i maluchów do lat 3 są warsztaty Piankowo Hanny Kaneckiej i Aleksandry Bożek-Muszyńskiej organizowane w Studio Słodownia w Poznaniu. Spektakl-instalacja daje możliwość rozwoju ekspresji zarówno dzieciom, jak i dorosłym uczestnikom warsztatów.  Mali melomani muszą koniecznie zajrzeć do Dziecięcych Ogrodów Muzycznych w Służewskim Domu Kultury w Warszawie.

Nie przegap okazji na rozwój swojego dziecka poprzez zabawę, kup bilet na warsztaty dla dzieci i baw się razem ze swoją pociechą!

Zobacz też