Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Malik Montana

Malik Montana

Malik MontanaSzczegółyOpisWydarzeniaMalik Montana - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
35 lat
data urodzenia:
11.03.1989
miejsce urodzenia:
Hamburg, Niemcy
dyscyplina:
raper, influencer
social media:

Opis

Malik Montana to wzbudzająca kontrowersje postać, a zarazem wizjoner i strateg w zakresie mediów społecznościowych. Jest to osoba, która nie liczy się ze zdaniem innych, nie zwraca uwagi na opinie na swój temat i idzie własną drogą.

W internecie, znajdziemy mnóstwo informacji na temat tego, iż stworzył on w rapie polskim zupełnie nowy styl i podejście. Ponadto, nie stara się on ukrywać faktu, iż czerpie inspiracje z twórczości innych artystów z Europy czy też USA. Kim jest zatem Malik Montana? Jak wygląda jego sytuacja rodzinna? Ile ma lat? Jaki jest jego wzrost? Ile zarabia? Na te pytania, postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.

Malik Montana: kim jest i jaki jest jego stan cywilny?

Kim jest Malik Montana i jaki jest jego stan cywilny? Malik Montana, to w rzeczywistości pseudonim, który przyjął raper. Tak naprawdę nazywa się on Ghawsi Mosa. Raper, jest jednym z najbardziej popularnych piosenkarzy młodego pokolenia. Malik Montana przyszedł na świat 11.03.1989 r. w Hamburgu. Dzieciństwo spędził w Niemczech. Kiedy miał 13 lat, razem ze swoimi bliskimi przeprowadził się do Warszawy.

W sieci bez problemu znajdziemy wywiady, z których jasno wynika, iż pseudonim, którym posługuje się opisywany artysta, ma ciekawą historię. Na samym początku kariery Ghawsi, nie zamierzał w ogóle ujawniać swoim prawdziwych danych, zaś w większości przypadków, przedstawiał się właśnie jako Malik Montana. Z dużym prawdopodobieństwem, pierwowzorem dla tego pseudonimu, stała się postać Tony'ego Montany z filmu pt. Człowiek z blizną. Obecnie Malik Montana, może się pochwalić wielką popularnością w serwisach takich, jak YouTube czy Instagram. Odnosi też ogromne sukcesy na polu artystycznym. Jego kawałki osiągają rekordowe liczby wyświetleń, które przekraczają nierzadko nawet kilkanaście milionów wyświetleń. Poza tym Malik Montana na Instagramie i Facebooku pod swoimi postami, zyskuje wiele pozytywnych komentarzy i polubień.

Malik Montana: płyty

Malik Montana zadebiutował na polskim rynku muzycznym w roku 2015 piosenką NaNaNa, którą nagrał razem z Białasem oraz Diho. W sierpniu 2016 r. pojawił się zaś utwór pod tytułem Naaajak, który szybko stał się hitem w całym kraju. Malik Montana podczas tworzenia albumu o takim samym tytule, połączył swoje siły z artystą Diho. Na płycie tej znajdziemy również tytuły takie, jak Rose Moet, Nasza stolica, Miliony kraść. W tym samym czasie Malik Montana, zakończył prowadzenie współpracy z Sentino, po długo trwającym konflikcie. W rezultacie, Malikowi udało się przejąć prawa do Get Money Live Life.

W następnych latach, Malik Montana starał się umacniać własną pozycję na muzycznym rynku. W 2017 roku, udało mu się wydać drugi album, pod tytułem Haram Masari, a później wydawnictwa takie, jak Import/Export, 022 czy Tijara.

Jego największym hitem największym hitem jest utwór zatytułowany Robię Yeah.

Malik Montana: koncerty i zarobki

Internauci często zastanawiają się, jakie są zarobki Malika. Biorąc pod uwagę kilka wpisów, które można znaleźć w sieci, wyczytać możemy, jakie stawki otrzymuje za swoje koncerty. Za pojedynczy występ Malik otrzymuje kwotę w przedziale 5-15 tysięcy złotych. Niewątpliwie wszystko będzie zależało od miejsca, w którym organizowane są koncerty. Zwykle organizatorzy starają się zaznaczyć, iż tak naprawdę stawki za koncerty uzależnione są od wielu czynników. Niewątpliwie zadając pytanie odnośnie do zarobków konkretnego artysty, trzeba mieć na uwadze fakt, iż każdy z nich podchodzi do tej tematyki zupełnie indywidualnie. Wszystko zależeć będzie od tego, jaką popularnością cieszy się dany piosenkarz.

Źródło zdjęcia: Sony Music Polska

Wydarzenia

Malik Montana - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Malik Montana?

Miejscowości, w których Malik Montana wystąpi w najbliższym czasie: Brodnica, Przytkowice, Kołobrzeg.

Jak w rzeczywistości ma na imię Malik Montana?
Jego prawdziwe imię i nazwisko, to Mosa Ghawsi
W jakim wieku jest Malik Montana?
Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań odnośnie do tego artysty. Malik Montana przyszedł na świat 11/03/1989 roku. Znaczy to zatem, iż w bieżącym roku będzie kończył 33 lata.
Jakiego wzrostu jest Malik Montana?
Producent i raper, nigdy nie chciał ujawnić swojego dokładnego wzrostu. Niemniej jednak widząc go na żywo można stwierdzić, iż ma on około 190 centymetrów, co zdecydowanie wyróżnia go wśród innych gwiazd z jego świata.

Fani lubią też

Zobacz też