Newsletter

shared.category-mega-menu.onTime

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Atrakcje dla dzieci w Krakowie

Bilety na atrakcje dla dzieci w Krakowie

Wydarzenia dla dzieci w Krakowie - atrakcje, nowości, daty, bilety

W Krakowie nie brakuje rozrywek dla najmłodszych. Na eBilet.pl kupisz bilety na koncerty, spektakle, widowiska, warsztaty i inne wydarzenia dla dzieci.

Kraków atrakcje dla dzieci w zimie

Warto pokazać swoim pociechom niesamowite widowiska na lodzie, które organizowane są w TAURON Arenie Kraków. Dotychczas wśród najpopularniejszych tytułów dla najmłodszych można było zobaczyć lodowe adaptacje przygód bohaterów Disneya czy Maszy i Niedźwiedzia. Widowiska te cechują niebywała dbałość o szczegóły, ciekawe scenariusze, kolorowa i dopracowana scenografia, świetne kostiumy oraz rzecz jasna niesamowite wyczyny łyżwiarzy, tancerzy i akrobatów.

Zimą w hali organizowane są również inne arcyciekawe pokazy takie jak spektakularne widowisko Wędrówki z dinozaurami - największy i najlepszy pokaz dinozaurów na świecie, wyprodukowany dzięki nowoczesnej technologii.

Atrakcje dla dzieci Kraków wakacje

Prawie wszystkie dzieci lubią słodycze, dlatego z pewnością zachwyci je wycieczka do CiuCiu - manufaktury cukierków, która znajduje się na ul. Grodzkiej 38. Innym ciekawym miejscem dla całej rodziny jest Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema, gdzie dzieci będą mogły się wyszaleć i dotknąć wszystkich eksponatów.

Ciekawe wydarzenia dla dzieci Kraków i okolice znajdziesz w serwisie na eBilet.pl - bądź na bieżąco.

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn