Paulina Przybysz

Paulina Przybysz

Zapraszamy na rozmowę z Pauliną Przybysz, podczas której będzie się można dowiedzieć więcej o jednej z najbardziej popularnych polskich wokalistek. Stream poniżej. 

 

 

Paulina Przybysz znana również jako Lil'Sista i Pinnawela to urodzona 1985 roku w Warszawie polska piosenkarka i autorka tekstów. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV.

 

Paulina Przybysz znana jest głównie dzięki zespołowi Sistars, w którym śpiewała razem z siostrą Natalią Przybysz. Razem z zespołem nagrali dwie studyjne płyty Siła sióstr oraz A.E.I.O.U.  Dzięki nim zdobyli wiele nagród i wyróżnień, w tym m.in. Fryderyki i Superjedynkę.

Kariera solowa Pauliny Przybysz 

Paulina Przybysz od 2006 roku rozpoczęła karierę solową. 11 lutego 2008 na sklepowe półki trafiła jej solowa płyta, którą wydała pod pseudonimem  Pinnawela, zatytułowana była Soulahili. W 2009 roku płyta zdobyła nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Album Roku HIP-HOP / R & B. 14 marca 2011 roku ukazał się drugi album solowy piosenkarki zatytułowany Renesoul. Jest absolwentką Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. im. Emila Młynarskiego w klasie wiolonczeli. Współwłaścicielka wydawnictwa muzycznego oraz studia nagrań Penguin Records. Koncerty Pauliny Przybysz to za każdym razem duża dawka emocji. 

 

Na przestrzeni lat współpracowała z wieloma muzykami m. in. ze Stanisławem Soyką, Tomaszem Stańko, Krzysztofem Zalewskim, Grubsonem, Night Marks Electric Trio czy Envee

Paulina Przybysz Odwilż

Najnowszy krążek Pauliny Przybysz Odwilż miał premierę w lutym 2020 roku. Na płycie pojawiają się muzycy Bitaminy, EABS, Adam Kabaciński i Max Psuja. Gościnnie śpiewa Dawid Podsiadło, rapują Ryfa Ri i Vito

Koncerty Pauliny Przybysz 

Paulina Przybysz, znana większej publiczności z duetu Sistars, który tworzyła ze swoją siostrą Natalią. Po kilku latach siostry postanowiły iść w odrębnych kierunkach, czego skutkiem dziś jest solowa kariera każdej z nich. Paulina jest piosenkarką, a także autorką tekstów. Mocno eksperymentuje z muzyką, nierzadko występując pod różnymi pseudonimami i z różnymi zespołami. Paulinę ciężko sklasyfikować pod któryś z gatunków muzycznych - jej twórczość to połączenie popu, soulu, hip-hop, a także elektroniki i wielu innych. Artystka inspiruje się Danem Aeurbachem z The Black Keys. 

 

Fanom muzycznych eksperymentów z pewnością spodobają się Paulina Przybysz koncerty, w trakcie których piosenka zaskakuje. Przybysz w swoich utworach skupia się na samoakceptacji, sile kobiet i własnych emocjach. Autorka nie boi się śpiewać tego, co w duszy jej gra. Paulina Przybysz koncerty 2021 to świetna propozycja dla osób, które wciąż poszukują idealnej muzyki dla siebie. Odważna i charyzmatyczna, taka jest właśnie twórczość Pauliny.

 

 

Paulina Przybysz - Często zadawane pytania

  • Paulina Przybysz była częścią zespołu Sistars.
  • Paulina Przybysz urodziła się w Warszawie.
  • Paulina Przybysz urodziła się w 1985 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Paulina Przybysz
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/