Wac Toja

Wac Toja

Wac Toja, inaczej Wacław Osiecki, to polski raper urodzony w Kisielicach, mieszkający w Elblągu, a następnie w Gdańsku. Posiada charakterystyczną barwę głosu. Na jego debiutanckim albumie "High Quality" znalazły się bezprecedensowe wersy o szybkim życiu. Muzyka rapera jest świeża, oryginalna i nowoczesna.

Wac Toja był członkiem wytwórni QueQuality, w której, poza Quebonafide, nagrywali Filipek, Guzior, PlanBe i Kabe. Najpopularniejszym utworem wykonawcy w serwisie YouTube pozostaje "Kapitan". Piosenka ma już ponad 29 milionów wyświetleń. Raper może ponadto pochwalić się czterema złotymi płytami za utwory "Flamenco", "Fala (Piri Piri)", "Chili Hot" i "Scooby Doo". Co więcej, nagrania "Perfekt" i "Ciepło ciała" pokryły się platyną.

Wac Toja gościł na swoich płytach m.in. Kizo, Tymka i Malika Montanę. Artysta dostaje też sporo zaproszeń od innych twórców. Gościnnie wystąpił m.in. u Quebonafide, Białasa, Solara i Żabsona. Raper nazywany jest królem refrenów, dlatego że jego kompozycje natychmiast wpadają w ucho. 

Wac Toja – koncerty

Koncerty rapera to czysta energia i hit za hitem. Publiczność bawi się w rytm przebojów "Kapitan", "Nasze Lato" czy "Scooby Doo". Fani zgromadzeni pod sceną mogą też usłyszeć najnowszy materiał przygotowany przez wykonawcę. 100% – tyle zawsze daje z siebie podczas występów Wac Toja. Koncerty rapera zapewniają zastrzyk pozytywnych wrażeń. Publiczność natychmiast zostaje porwana do zabawy.

Zaplanowane przez rapera koncerty będą prezentować największe hity i materiał z płyty "Five". Na najnowszym krążku wykonawcy banger goni banger. Publiczność nie będzie miała więc czasu się znudzić. Artysta zyska z kolei szansę, by pochwalić się przed słuchaczami swoją wszechstronnością. Wac Toja zagra koncerty m.in. w Rzeszowie i Ostrowie Wielkopolskim. Bilety na wydarzenia są dostępne na naszej stronie. 

Raper Wac Toja w Polsce grał dotychczas m.in. w Warszawie, Bielsku-Białej, Sopocie, Krakowie, Poznaniu, Kołobrzegu, Gliwicach, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Malborku, Iławie, Olsztynie, Zielonej Górze i Lublinie. 

Wac Toja - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Wac Toja wystąpi w: Wrocławiu, Gdańsku, Zielonej Górze, Zgorzelcu
  • Wac Toja nagrał dotąd 7 solowych albumów: MiDDLE FiNGER, High N Low (mixtape), High Quality, TURBOBOOST, Ostry sos, Plasma i Five. Najnowsza płyta wydana w 2021 roku nakładem wytwórni Universal Music Polska wyróżnia się dopracowaną warstwą liryczną i chwytliwymi bitami.
  • Wac Toja tworzy rap. Jego muzykę charakteryzują nieszablonowe traktowanie bitów i zapadające w pamięć refreny. Wykonawca ma basowy głos, ale nie boi się też zaśpiewać wyższych partii wokalnych.
  • W 2015 roku Wac Toja został zaproszony do 4 edycji "Młodych Wilków" i dzięki temu zdobył rozpoznawalność. Słuchacze bardzo dobrze przyjęli jego utwór "Całą Noc". Jako jedyna piosenka z tego wydania "Młodych Wilków" miała zrealizowany teledysk.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Wac Toja
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Wac Toja BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Winter Hip Hop Festival Tour

zwiń rozwiń i KUP BILET

Wrocław
11.02.2023
sobota, 18:00
Hala Orbita
wejście od 17:00
sprawdzanie dostępności
od 119 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Zielona Góra
25.02.2023
sobota, 18:00
Hala CRS Zielona Góra
wejście od 17:00
sprawdzanie dostępności
od 119 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Zgorzelec
18.03.2023
sobota, 18:00
PGE Turów Arena
wejście od 17:00
sprawdzanie dostępności
od 119 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Gdańsk
21.01.2023
sobota, 20:45
Klub B90
sprawdzanie dostępności
od 89 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/