Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Artysta Wac Toja

Wac Toja

Wac TojaOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Wac Toja, inaczej Wacław Osiecki, to polski raper urodzony w Kisielicach, mieszkający w Elblągu, a następnie w Gdańsku. Posiada charakterystyczną barwę głosu. Na jego debiutanckim albumie "High Quality" znalazły się bezprecedensowe wersy o szybkim życiu. Muzyka rapera jest świeża, oryginalna i nowoczesna.

Wac Toja był członkiem wytwórni QueQuality, w której, poza Quebonafide, nagrywali Filipek, Guzior, PlanBe i Kabe. Najpopularniejszym utworem wykonawcy w serwisie YouTube pozostaje "Kapitan". Piosenka ma już ponad 29 milionów wyświetleń. Raper może ponadto pochwalić się czterema złotymi płytami za utwory "Flamenco", "Fala (Piri Piri)", "Chili Hot" i "Scooby Doo". Co więcej, nagrania "Perfekt" i "Ciepło ciała" pokryły się platyną.

Wac Toja gościł na swoich płytach m.in. Kizo, Tymka i Malika Montanę. Artysta dostaje też sporo zaproszeń od innych twórców. Gościnnie wystąpił m.in. u Quebonafide, Białasa, Solara i Żabsona. Raper nazywany jest królem refrenów, dlatego że jego kompozycje natychmiast wpadają w ucho. 

Wac Toja – koncerty

Koncerty rapera to czysta energia i hit za hitem. Publiczność bawi się w rytm przebojów "Kapitan", "Nasze Lato" czy "Scooby Doo". Fani zgromadzeni pod sceną mogą też usłyszeć najnowszy materiał przygotowany przez wykonawcę. 100% – tyle zawsze daje z siebie podczas występów Wac Toja. Koncerty rapera zapewniają zastrzyk pozytywnych wrażeń. Publiczność natychmiast zostaje porwana do zabawy.

Zaplanowane przez rapera koncerty będą prezentować największe hity i materiał z płyty "Five". Na najnowszym krążku wykonawcy banger goni banger. Publiczność nie będzie miała więc czasu się znudzić. Artysta zyska z kolei szansę, by pochwalić się przed słuchaczami swoją wszechstronnością. Wac Toja zagra koncerty m.in. w Rzeszowie i Ostrowie Wielkopolskim. Bilety na wydarzenia są dostępne na naszej stronie. 

Raper Wac Toja w Polsce grał dotychczas m.in. w Warszawie, Bielsku-Białej, Sopocie, Krakowie, Poznaniu, Kołobrzegu, Gliwicach, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Malborku, Iławie, Olsztynie, Zielonej Górze i Lublinie. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jakie albumy wydał dotychczas Wac Toja?
Wac Toja nagrał dotąd 7 solowych albumów: MiDDLE FiNGER, High N Low (mixtape), High Quality, TURBOBOOST, Ostry sos, Plasma i Five. Najnowsza płyta wydana w 2021 roku nakładem wytwórni Universal Music Polska wyróżnia się dopracowaną warstwą liryczną i chwytliwymi bitami.
Jaką muzykę tworzy Wac Toja?
Wac Toja tworzy rap. Jego muzykę charakteryzują nieszablonowe traktowanie bitów i zapadające w pamięć refreny. Wykonawca ma basowy głos, ale nie boi się też zaśpiewać wyższych partii wokalnych.
Kiedy zaczęła się kariera Wac Toja?
W 2015 roku Wac Toja został zaproszony do 4 edycji "Młodych Wilków" i dzięki temu zdobył rozpoznawalność. Słuchacze bardzo dobrze przyjęli jego utwór "Całą Noc". Jako jedyna piosenka z tego wydania "Młodych Wilków" miała zrealizowany teledysk.

Fani lubią też

Zobacz też