Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmaaudioriversun-festival

50 Cent

Organizator: Live Nation

50 CentO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

OGŁOSZENIE GOŚCIA: Jeremih drugim gościem specjalnym na koncercie 50 Centa!

50 Cent w Polsce! Legenda rapu wystąpi już 29 października w Atlas Arenie w Łodzi w ramach trasy świętującej 20. lecie kultowego debiutanckiego albumu “Get Rich or Die Tryin'”. Curtisa wspierać będzie gość specjalny i wieloletni przyjaciel, Busta Rhymes, a także Jeremih. 50 Cent bilety już w sprzedaży!

50 Cent The Final Lap Tour 2023

Zdobywca nagród EMMY® i GRAMMY®, Curtis "50 Cent" Jackson ogłasza światową trasę koncertową, aby uczcić 20. rocznicę swojego debiutanckiego albumu, “Get Rich or Die Tryin'”.

Wyprodukowana przez Live Nation i zaprezentowana przez Sire Spirits, The Final Lap Tour obejmie Amerykę Północną i Europę, w tym Toronto, Brooklyn, Atlantę, Houston, Amsterdam, Oslo, Paryż i wiele innych. Dodatkowe koncerty zostaną ogłoszone wkrótce.

 

W ramach trasy The Final Lap Tour ikona rapu wykona dziesiątki hitów, które na przestrzeni lat zdobywały szczyty list przebojów i uznanie wśród fanów. Na trasie nie zabraknie również utworów, które nie były wykonywane na żywo od dziesięcioleci. Dodatkowo, trasę wspierać będzie gość specjalny i wieloletni przyjaciel, Busta Rhymes, na wszystkich koncertach na trasie, a także Jeremih na wszystkich koncertach w Ameryce Północnej oraz inni goście specjalni, którzy zostaną ogłoszeni wkrótce.

Marki wchodzące w skład Sire Spirits Curtisa "50 Cent" Jacksona, Branson Cognac i Le Chemin du Roi Champagne, będą dostępne podczas trasy koncertowej i wybranych koncertów Live Nation.1 Ta relacja wiąże się z zaangażowaniem Live Nation w różnorodność i wspieranie marek należących do osób czarnoskórych, którą jest Sire Spirits.

50 Cent informacje

Uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych i płodnych artystów muzycznych swoich czasów, 50 Cent zdobył sławę dzięki swojemu bijącemu rekordy popularności debiutanckiemu albumowi “Get Rich or Die Tryin'”. Od tego czasu sprzedał ponad 30 milionów albumów na całym świecie i otrzymał najbardziej prestiżowe wyróżnienia. Jackson wykorzystał swoją popularność do osiągnięcia niezrównanego sukcesu jako przedsiębiorca, aktor, reżyser i producent wykonawczy. Od “Get Rich or Die Tryin'” będącego jednym z najszybciej sprzedających się albumów w historii do podpisania jednej z najbardziej lukratywnych umów w świecie hip-hopu - sprzedając Vitaminwater, Jackson nadal bije rekordy. Obecnie posiada rekord dla najwyżej ocenianej premiery serialu w telewizji Starz dzięki "Power Book II: Ghost".

Zobacz więcej

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też