Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters
Home Koncerty Festiwale Olsztyn Green Festival 2024

Olsztyn Green Festival 2024

15.08.2024 Olsztyn

Organizator: Agora SA

Olsztyn Green Festival 2024BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

KARNETY

Olsztyn Green Festival 2024 - KARNET
15-17.08.2024

Olsztyn Green Festival 2024 - KARNET

Olsztyn, CRS Ukiel

O wydarzeniu

10 lat Olsztyn Green Festival na plaży, w słońcu i przy dźwiękach muzyki! Brzmi dobrze? Świętuj z nami w dniach 15-17 sierpnia 2024. Olsztyn Green Festival 2024 bilety już w sprzedaży.

Olsztyn Green Festival 2024 line-up

Line-up Olsztyn Green Festival 2024 tworzą: Edyta Bartosiewicz, Daria Zawiałow, Kaśka Sochacka, Kortez, Zalewski, Bartek Królik, Daria ze Śląska, Kim Nowak, Łona x Konieczny x Krupa, Mery Spolsky, Pola Rise, Smolik/Kev Fox…a to jeszcze nie koniec!

Olsztyn Green Festival informacje

Olsztyn Green Festival to jedyny taki zielony punkt na festiwalowej mapie Polski. Tło scen maluje tutaj natura, jezioro, lasy i magiczne zachody słońca, co czyni OGF jednym z najpiękniejszych festiwali w Polsce. Jeżeli lubisz "zielony" styl życia, cenisz sobie kontakt z naturą oraz dobrą muzyką, uwielbiasz relaks nad jeziorem, kochasz dobrze zjeść, czy spędzić miły czas z przyjaciółmi – koniecznie dołącz do rodziny OGF. Przedłużony, wakacyjny weekend pełen niezapomnianych muzycznych wrażeń gwarantowany! Zapraszamy!

W programie min. 27 koncertów i crème de la crème polskiej muzyki alternatywnej, popowej, elektronicznej i hip-hopowej. Ponadto rozmowy z artystami, aktywistami i naukowcami o ratowaniu planety, warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych oraz mnóstwo aktywności dla wszystkich. To tylko kilka powodów, aby pojawić się w sierpniu na Olsztyn Green Festival. Wszystkie, wraz z niespodziankami, będziemy przed Wami sukcesywnie odkrywać, budując tylko pozytywne emocje 

Olsztyn Green Festival 2024 bilety

  • Dzieci do 5 lat - darmowy wstęp
  • Dzieci od 6 do 12 roku życia - obowiązuje bilet ulgowy 50% ceny biletu normalnego
  • Bilety dla osoby z niepełnosprawnością + opiekuna - zamówienia przez formularz kontaktowy

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też