emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023

Musicale w Warszawie

Wydarzenia które zabiorą Cię w muzyczną podróż
Aktualne musicaleKogo zobaczyćGdzie się wybraćBilety na musicale

Aktualne musicale

Bilety na musicale

Musicale
SIX
środa
04.10.2023
19:00

SIX

Warszawa, Teatr Syrena w Warszawie
We Will Rock You
środa
04.10.2023
19:00

We Will Rock You

Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA w Warszawie
SIX
czwartek
05.10.2023
19:00

SIX

Warszawa, Teatr Syrena w Warszawie

Scenę wypełnia taniec i śpiew czyniąc z wydarzeń prawdziwe widowiska. Musicale w Warszawie cieszą się dużą popularnością, a dynamika spektakli przyciąga widzów z całego kraju. Repertuar musicali w Warszawie jest bardzo bogaty. Jest to okazja do zobaczenia na żywo aktorów, którzy prezentują na scenie nie tylko umiejętności aktorskie. Współczesne musicale dopełniają bogate kostiumy oraz scenografia, które na długo pozostają zapamiętane.

Musical Warszawa – aktualny repertuar, teatry, bilety

Musical w Warszawie najczęściej kojarzy się z Teatrem Muzycznym ROMA, który od lat wystawia słynne musicale, gromadzące widownię z całego kraju. Kultowe tytuły takie jakie jak Koty, Upiór w operze i Les Misérables, Mamma Mia, Piloci, Aida, Once pozostają w pamięci widzów na lata, a premierowe spektakle są zawsze ważnym ogólnopolskim wydarzeniem kulturalnym.

Inne warszawskie teatry również mogą poszczycić się interesującymi propozycjami. Zaliczamy do nich legendarny Teatr Syrena, na deskach którego występowali tacy artyści jak Adolf Dymsza, Hanka Bielicka, Edward Dziewoński czy Violetta Villa, od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością, a musicale w nim wystawiane wyprzedają się na pniu.

Kultowym już dzisiaj miejscem jest Teatr Studio Buffo, którego markę wypromował w latach 90. duet Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa. W repertuarze teatru znajdziemy legendarne dzieła takie jak Metro, jak i wiele nowości, takich jak koncerty musicalowe.

Na uwagę zasługuje również jeden z prężnie rozwijających się teatrów warszawskich - Teatr Rampa. W jego repertuarze znajdziemy ciekawe widowiska muzyczne i musicalami oraz bogatą ofertę spektakli edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.

Już teraz zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z musicalami w Warszawie. eBilet.pl to oficjalny kanał sprzedaży, szybki i bezpieczny zakup online, sprawdź »

Zobacz też