Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingmetal-hammer

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Teatr dla dzieci w Poznaniu

Bilety na przedstawienia teatralne dla dzieci w Poznaniu
Teatr dla dzieciKogo zobaczyćGdzie iść

Bilety na teatr dla dzieci

Polecamy
Jezioro Łabędzie - familijny spektakl baletowy

Jezioro Łabędzie - familijny spektakl baletowy

02-24.03.2024

Katowice, Poznań, Warszawa i inne

MAŁY KSIĄŻĘ spektakl rodzinny Teatru Piasku Tetiany Galitsyny

MAŁY KSIĄŻĘ spektakl rodzinny Teatru Piasku Tetiany Galitsyny

02.10-20.11.2023

Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Ciechanów i inne

Bajkowy Koncert

Bajkowy Koncert

28.10-26.11.2023

Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków i inne

Teatr dla dzieci Poznań to między innymi Teatr Animacji. Ma on w swoim repertuarze wiele ciekawych spektakli lalkowych. Wśród nich można wymienić klasyczne bajki takie jak „Calineczka”, „Jaś i Małgosia” czy „Czerwony Kapturek”. Do ciekawych propozycji należą przedstawienia dla niemowląt takie jak „LABirynt 2.0”. Jest to interaktywna instalacja, łącząca teatr formy, taniec współczesny, architekturę tekstylną, nowe media i oczywiście zabawę. Innym popularnym teatrem jest Studio Teatralne Blum, które zostało założone w 2003 roku i swój repertuar kieruje do dzieci w wieku od 0 do 6 lat oraz do młodzieży.

Teatr muzyczny dla dzieci Poznań

Popularne spektakle odbywają się także w Centrum Kultury Zamek na ul. Święty Marcin 80/82. Wystawia je Teatr Atofri. Podstawą działalności tego zespołu jest muzyka grana na żywo, a także taniec i plastyka. Teatr dla dzieci Poznań Zamek repertuar to spektakle takie jak „Jabłonka” czy „Stół – ciuchcia – miś...”. Inną muzyczną propozycję dla dzieci oferuje Teatr Muzyczny. Przygotował on musical na podstawie uwielbianego na całym świecie filmu animowanego „Madagaskar”. Spektakl „Madagaskar – musicalowa przygoda” zebrał bardzo dobre recenzje w prasie, a przede wszystkim zachwyca najmłodszych widzów świetną choreografią i doskonale wykonanymi piosenkami.

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn