Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Targi w Warszawie

Bilety na targi w Warszawie
OpisTargiGdzie się wybrać

Interesujące wystawy i targi w Warszawie są doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego oraz dowiedzenie się wielu ciekawych rzeczy.

Targi w Warszawie - gdzie szukać?

W Warszawie znajduje się wiele obiektów targowo-wystawienniczych na najwyższym poziomie. Jednym z najnowszych jest Centrum Praskie Koneser. Znajduje się ono w sercu warszawskiej Pragi – na zbiegu ulic Białostockiej, Nieporęckiej, Ząbkowskiej i Markowskiej, na terenie Warszawskiej Wytwórni Wódek. Targi Warszawa w Koneserze to np. Slow Fasion – targi niezależnej polskiej mody, podczas których zwiedzający mogą kupić autorską odzież, biżuterię i akcesoria, a także wysłuchać wykładów o odpowiedzialnej modzie i zrównoważonej, świadomej konsumpcji. Inną ciekawą propozycją są Targi Rzeczy Ładnych, które wystawiają produkty polskich projektantów i producentów – meble, akcesoria, lampy czy dekoracje.

Miejscem o ugruntowanej już pozycji jest EXPO XXI Warszawa, znajdujące się w centrum Warszawy, tuż obok Dworca Zachodniego. Odbywają się tu imprezy targowe, wystawy, konferencje, kongresy, seminaria, bankiety, pokazy mody i koncerty. Targi Warszawa w EXPO XXI to np. Polskie Targi Złotniczo-Jubilerskie GOLDEXPO, Targi Mieszkań i Domów czy Targi Konopne Canabizz.

Krajowy lider targów

Największym ośrodkiem targowym w Warszawie i Polsce jest Ptak Warsaw Expo. Ten lider w branży posiada 500 tysięcy m2 powierzchni zewnętrznej i 143 tysiące m2 powierzchni wewnętrznej. Znajduje się 15 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy. Kalendarz Ptak Warsaw Expo jest zawsze wypełniony niezwykle interesującymi targami na rok do przodu. Targi Warszawa Ptak Warsaw Expo to np. Warsaw Comic Con, World Travel Show, Go Active Show, Animals Days, Warsaw Motor Show, Targi reklamy i druku, Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki czy Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Green Days.

Zobacz też