Muchy

Muchy

Rockowy zespół Muchy powstał w 2004 roku w Poznaniu. Tworzą go Piotr Maciejewski (śpiew, syntezatory, perkusja), Szymon Waliszewski (bębny, perkusja), Michał Wiraszko (śpiew, perkusjonista, gitara), Stefan Czerwiński (bas, syntezatory).

Muchy - informacje o zespole

Członkowie zespołu Muchy  czerpią swoje inspiracje do utworów od takich wykonawców jak: The Velvet Underground czy Modest Mouse. Muchy muzyka - pierwszy zarejestrowany materiał zespołu ukazał się w 2005 roku na składance Tribute to Partia. Rok później grupa została okrzyknięta odkryciem 2006 roku przez miesięczniki: Machina oraz Program 3 Polskiego Radia. Zespół prężnie się rozwija od początków swojej działalności. Muzyka zespołu Muchy zyskała dużą popularność w całym kraju, na swoim koncie ma już kilka albumów: Terroromans (2007 rok), Notoryczni debiutanci (2010 rok), Chcecicospowiedziec (2012 rok), Karma market (2014 rok), Powracająca fala (2015 rok).

Muchy koncerty 

Aktualnie zespół Muchy promuje swój najnowszy album o nazwie Szaroróżowe. Taką samą nazwę nosi również główny singiel płyty, w którym gościnnie wystąpiła Bela Komoszyńska oraz Jan Borysewicz.

Utwór Szaroróżowe nawiązuje do aktualnej sytuacji na świecie. Jest pewnego rodzaju autoterapią, która szuka zrozumienia w nieuchronności zdarzeń. Niespodziewanej przyszłości artyści starają się nadać charakter intrygujący i inspirujący. Wychodzą z założenia, że to właśnie akceptacja i pogodzenie się ze zdarzeniami losu wyzwalają na poczucie satysfakcji. Koncerty zespołu Muchy  z pewnością przyniosą masę pozytywnych emocji i nie zapominajmy - życie niekoniecznie jest czarno-białe, może być również szaroróżowe.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Maciej Chrynczyszyn CC-BY-SA 2.0

 

Muchy - Często zadawane pytania

  • Zespół Muchy został założony w 2004 roku w Poznaniu.
  • Zespół Muchy jest grupą wykonującą muzykę rockową.
  • Debiutancka płyta zespołu Muchy nosi nazwę "Terroromans".
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Muchy
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/