Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Magdalena Smalara

Magdalena Smalara

Magdalena SmalaraOpisWydarzeniaMagdalena Smalara - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Magdalena Smalara to urodzona 1978 roku w Gdyni polska aktorka. Jest absolwentką Akademii teatralnej w Warszawie, którą ukończyła w 2002 roku.

Rozwój kariery aktorskiej Magdaleny Smalary

Magdalena Smalara od 2002 roku związana jest z Teatrem Polskim w Warszawie. W 2003 roku w Sopocie odbyła się premiera jej recitalu Tekstylia, w którym prezentowane były piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej.

 

Magdalena Smalara zdobyła liczne nagrody, należą do nich między innymi Grand Prix, Nagrodę Publiczności oraz Nagrodę Dziennikarzy w Konkursie na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej, organizowanym przez Fundację Okularnicy (2001). W 2003 roku otrzymała Nagrodę im. Tadeusza Łomnickiego za wybitne osiągnięcia w dwa lata po ukończeniu studiów.

 

Magdalena Smalara wystąpiła też w serialu Samo życie, gdzie wcieliła się w rolę Kingi. Aktorka wystąpiła też w wielu filmach uznanych przez krytyków takich jak między innymi Generał Nil, Sala samobójców czy 1920 Bitwa warszawska.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Przygoda z ogrodnikiem

Przygoda z ogrodnikiem

15.04-12.06.2023

Kraków, Płock, Toruń i inne

Nowy Jork. Prohibicja

Nowy Jork. Prohibicja

21.04-19.06.2023

Łódź, Warszawa

Magdalena Smalara - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Magdalena Smalara?

Miejscowości, w których Magdalena Smalara wystąpi w najbliższym czasie: Toruń, Płock, Warszawa, Zawiercie, Wrocław, Kraków, Łódź.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn