emptygif
Newsletter
Home Koncerty Festiwale Roztańczony PGE Narodowy

Roztańczony PGE Narodowy

Organizator: Krysiak Polska

Roztańczony PGE NarodowyO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

NOWE OGŁOSZENIE: Słońce pojawiło się nad PGE Narodowym, bo oto Królowa polskiej sceny muzycznej, Maryla Rodowicz, wstąpiła w poczet Artystów Roztańczonego!

Gotowi na muzyczną ucztę roku? Wszystkie drogi prowadzą do Roztańczonego PGE Narodowego – niekwestionowanej gwiazdy festiwalowych wydarzeń! To nie tylko impreza, to muzyczne widowisko w samym sercu miasta. Podczas tego niezapomnianego festiwalu, na jednej scenie zobaczysz największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, takie jak Doda, Smolasty, Kubańczyk i Skolim. Ich energetyczne występy rozgrzeją tłumy do czerwoności!

Roztańczony PGE Narodowy to spektakularna mieszanka gatunków muzycznych – od pulsującego popu po zmysłowy rap i zjawiskowe brzmienia nieśmiertelnego disco. Wspaniała muzyka będzie wypełniać przestrzeń jednego z największych stadionów na świecie, tworząc niesamowitą atmosferę, której doświadczyć można tylko raz w roku.

Nie ma innej imprezy, która łączyłaby w sobie taką ilość gwiazd muzycznych w jednym miejscu. Roztańczony PGE Narodowy to nie tylko koncerty, to cała uczta dla zmysłów – kolorowe światła, efektowna scenografia i najlepsi artyści w jednym miejscu. Dlatego warto już teraz zarezerwować sobie datę i przygotować się na muzyczny szał, który porwie każdego! Bilety na Roztańczony PGE Narodowy już w sprzedaży.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 line-up i artyści

Roztańczony PGE Narodowy rozgrzeją: Doda, Akcent, Discoboys, Defis, Playboys, Piękni i Młodzi, Boys, Top Girls, Skolim, Zusje, Viki Gabor, Majka Jeżowska, Łobuzy, MiłyPan, Kacper Blonsky, Blanka, Kubańczyk, Smolasty.

 

SCENA RAP/POP

Doda, Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Smolasty, Skolim, Blanka, Kubańczyk, Cleo, Viki Gabor, Michał Wiśniewski, Majka Jeżowska, Mezo x Liber, B.R.O, Ronnie Ferrari, Zusje, Kacper Blonsky, Cyrko, EV, VHS, Lena Moonlight, Tribbs

 

SCENA DISCO

Akcent, Boys, Piękni i Młodzi, Defis, Weekend, Łobuzy, MiłyPan, Discoboys, Top Girls, Marcin Siegieńczuk

 

Roztańczony PGE Narodowy to impreza jedyna w swoim rodzaju. Łączy pokolenia i wszystkie najpopularniejsze gwiazdy muzyki rozrywkowej na największym i najbardziej prestiżowym obiekcie w Polsce. Od początku naszej działalności przyświęcał nam tylko jeden cel: Porwać do tańca cały kraj!

Teraz wiemy, że Roztańczony PGE Narodowy to ważny punkt w kalendarzu każdej osoby, która kocha dobrą zabawę i najlepszą muzykę.

Edycja z 2022 roku była przełomem i otworzyła nowy rozdział naszego festiwalu. W tym roku poszliśmy o krok dalej, na naszej scenie staną największe gwiazdy polskiego rapu, popu i disco. Kubańczyk, Blanka, Cleo, a nawet jedyna w swoim rodzaju Doda to tylko kawałek tego pysznego tortu. Szykujemy się na największą, rekordową edycję Roztańczonego PGE Narodowego.

Widzimy się już 30 września, niech połączy nas taniec!

 

Wydarzenie trwa do 23:00.

Roztańczony Narodowy bilety VIP

  • Dedykowana przestrzeń VIP,
  • Ekskluzywne miejsca na balkonie bezpośrednio przed strefą z najlepszym widokiem na scenę,
  • Catering VIP – Przekąski zimne i ciepłe, przystawki, danie główne, deser, napoje,
  • Piwo oraz piwo bezalkoholowe,
  • Dedykowana obsługa kelnerska,
  • Dedykowana recepcja VIP Concierge,
  • Osobna toaleta,
  • Osobne wejście czerwonym dywanem do strefy VIP,
  • Asysta hostess w lobby przed strefą,
  • Dostęp do wi-fi.

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też