Anfisa Letyago

Anfisa Letyago

Muzyka techno w ostatnich latach niezwykle dynamicznie się rozwija. W branży tej jest mnóstwo młodych, ale ambitnych artystów. Do takich należy między innymi Anfisa Letyago. Dlaczego Anfisa zdobywa sobie coraz większą popularność w ostatnich latach? Poznaj więcej informacji na temat tej artystki, czytając poniższy tekst. 

Kim jest Anfisa Letyago? Najważniejsze informacje

Anfisa Letyago to artystka nietuzinkowa. Choć już od wczesnych lat nastoletnich przejawiała ona zainteresowanie muzyką, to swoją przygodę z techno zaczęła dopiero na początku ubiegłego dziesięciolecia. Pierwsze efekty jej pasji pojawiły się szybko. W 2016 roku Anfisa wydała album „Stop Talking”. Z pewnością karierę Anfisy ułatwił fakt, że publikacją „Stop Talking” zajęło się renomowane holenderskie studio, jakim jest bez wątpienia Spinnin’ Records.

Co wyróżnia twórczość Anfisy? Przede wszystkim naturalność oraz wszechstronność — zajmuje się ona tworzeniem niesamowicie szybkich, energetycznych hitów, jak i bardziej stonowanych kawałków.

Anfisa Letyago chętnie współpracuje z innymi przedstawicielami światowej muzyki techno

Podobnie jak w przypadku właściwie każdej innej branży, także muzyka techno jest miejscem, w którym ścierają się silne indywidualności. Tam, gdzie można spotkać rzesze oddanych fanów, niezwykle łatwo o zaciekłą rywalizację. Tymczasem, ostatnie wydarzenia zdają się wskazywać, że Anfisa Letyago nie wpisuje się w ten trend. Wręcz przeciwnie — Anfisa stara się nawiązywać kontakty z innymi muzykami działającymi na światowej arenie muzyki techno.

Anfisa Letyago jest artystką, która chętnie współpracuje z innymi muzykami reprezentującymi gatunek techno, czego dowodzi chociażby współpraca, jaką nawiązała ona z takimi artystami jak między innymi:

 • Adiel,
 • DJ Rush,
 • Boston 168,
 • Chris Leibing.

Efektem współpracy, jaką nawiązała ta piątka tak od siebie różnych artystów, jest właśnie powstający album. Co ciekawe, w niedalekiej planowane jest wydanie także dwóch kolejnych albumów. Kto wie, być może ten projekt przerodzi się w wieloletnią, owocną współpracę? Jedno jest pewne: producenci współpracujący z Anfisą Letyago już teraz są bardzo zadowoleni ze współpracy z tą nietuzinkową artystką.

Kariera Anfisy nabiera rozpędu

Wygląda na to, że cały świat zaczyna dostrzegać wielki talent muzyczny Anfisy Letyago. Artystka podczas swojej zaledwie kilkuletniej kariery muzycznej miała już okazję występować na festiwalach z takimi wykonawcami jak na przykład DJ Pierre, Pan-Pot czy Radio Slave. Obecnie Anfisa Letyago. Takie miasta jak:

 • Darmstadt,
 • Berlin,
 • Amsterdam,
 • Monachium,
 • Buenos Aires.

to tylko niektóre spośród wszystkich miejscowości, w jakich wystąpiła dotychczas ta młoda, niezwykle utalentowana przedstawicielka muzyki techno.

 

Szczególnym zainteresowaniem ze strony społeczności muzycznej cieszą się takie produkcje jak między innymi „I Feel” oraz „Bright Lights” wydane w 2017 roku. To właśnie 2017 rok jest momentem przełomowym w karierze Anfisy Letyago.

 

Fakt, że pandemia koronawirusa zdaje się już ustępować, może jedynie pomóc w rozwoju Anfisy. Powrót do normalnego życia oraz wzrost zainteresowania muzyką klubową i elektroniczną z pewnością zapewni artystce kolejne tysiące fanów.

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Anfisa Letyago: AGIM, Aksamit, OIO, Imagine Dragons, Sons Of Kemet, The Smile, Dua Lipa, Martin Garrix, Tove Lo, Yola, The Chemical Brothers, Sky Ferreira, Gunna, Megan Thee Stallion, Paco Osuna, Taco Hemingway, Badbadnotgood, Stella Bossi, An On Bast, Destroyer, Jan - rapowanie, Doja Cat, Playboi Carti, Twenty One Pilots, Pillow Queens, The Killers, Years and Years, Manoid, Cigarettes After Sex, Iceage, Little Simz, Flohio, Jessie Ware, Porridge Radio, Moses Sumney, Royal Blood, Sampa The Great, Måneskin, Dawid Podsiadło, Inhaler, KennyHoopla, Clairo, VTSS, Adam Beyer, Glass Animals, Biffy Clyro, Catz N Dogz, Seasick Steve, Sylvan Esso, Michael Kiwanuka, Nicole Moudaber, Young Leosia, Lilly Palmer, Jurek Przeździecki, Don Toliver, Jehnny Beth,

 

Anfisa Letyago - Często zadawane pytania

 • Wśród muzyków, z którymi współpracuje Anfisa w ramach swojej działalności artystycznej, należą między innymi: Chris Leibnig, Boston 168 oraz DJ Rush.
 • Jak dotąd, artystka ta wystąpiła już w wielu renomowanych klubach i dyskotekach w miastach całego świata (w tym np. Amsterdam, Darmstadt oraz Berlin).
 • Za najlepsze EP Anfisy Letyago uznaje się obecnie „I Feel” oraz „Bright Lights”. Obydwie EP-ki zostały wydane w 2017 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Anfisa Letyago
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/