Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Artysta Anfisa Letyago

Anfisa Letyago

Sprawdź wydarzenia
Anfisa LetyagoOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Muzyka techno w ostatnich latach niezwykle dynamicznie się rozwija. W branży tej jest mnóstwo młodych, ale ambitnych artystów. Do takich należy między innymi Anfisa Letyago. Dlaczego Anfisa zdobywa sobie coraz większą popularność w ostatnich latach? Poznaj więcej informacji na temat tej artystki, czytając poniższy tekst. 

Kim jest Anfisa Letyago? Najważniejsze informacje

Anfisa Letyago to artystka nietuzinkowa. Choć już od wczesnych lat nastoletnich przejawiała ona zainteresowanie muzyką, to swoją przygodę z techno zaczęła dopiero na początku ubiegłego dziesięciolecia. Pierwsze efekty jej pasji pojawiły się szybko. W 2016 roku Anfisa wydała album „Stop Talking”. Z pewnością karierę Anfisy ułatwił fakt, że publikacją „Stop Talking” zajęło się renomowane holenderskie studio, jakim jest bez wątpienia Spinnin’ Records.

Co wyróżnia twórczość Anfisy? Przede wszystkim naturalność oraz wszechstronność — zajmuje się ona tworzeniem niesamowicie szybkich, energetycznych hitów, jak i bardziej stonowanych kawałków.

Anfisa Letyago chętnie współpracuje z innymi przedstawicielami światowej muzyki techno

Podobnie jak w przypadku właściwie każdej innej branży, także muzyka techno jest miejscem, w którym ścierają się silne indywidualności. Tam, gdzie można spotkać rzesze oddanych fanów, niezwykle łatwo o zaciekłą rywalizację. Tymczasem, ostatnie wydarzenia zdają się wskazywać, że Anfisa Letyago nie wpisuje się w ten trend. Wręcz przeciwnie — Anfisa stara się nawiązywać kontakty z innymi muzykami działającymi na światowej arenie muzyki techno.

Anfisa Letyago jest artystką, która chętnie współpracuje z innymi muzykami reprezentującymi gatunek techno, czego dowodzi chociażby współpraca, jaką nawiązała ona z takimi artystami jak między innymi:

  • Adiel,
  • DJ Rush,
  • Boston 168,
  • Chris Leibing.

Efektem współpracy, jaką nawiązała ta piątka tak od siebie różnych artystów, jest właśnie powstający album. Co ciekawe, w niedalekiej planowane jest wydanie także dwóch kolejnych albumów. Kto wie, być może ten projekt przerodzi się w wieloletnią, owocną współpracę? Jedno jest pewne: producenci współpracujący z Anfisą Letyago już teraz są bardzo zadowoleni ze współpracy z tą nietuzinkową artystką.

Kariera Anfisy nabiera rozpędu

Wygląda na to, że cały świat zaczyna dostrzegać wielki talent muzyczny Anfisy Letyago. Artystka podczas swojej zaledwie kilkuletniej kariery muzycznej miała już okazję występować na festiwalach z takimi wykonawcami jak na przykład DJ Pierre, Pan-Pot czy Radio Slave. Obecnie Anfisa Letyago. Takie miasta jak:

  • Darmstadt,
  • Berlin,
  • Amsterdam,
  • Monachium,
  • Buenos Aires.

to tylko niektóre spośród wszystkich miejscowości, w jakich wystąpiła dotychczas ta młoda, niezwykle utalentowana przedstawicielka muzyki techno.

 

Szczególnym zainteresowaniem ze strony społeczności muzycznej cieszą się takie produkcje jak między innymi „I Feel” oraz „Bright Lights” wydane w 2017 roku. To właśnie 2017 rok jest momentem przełomowym w karierze Anfisy Letyago.

 

Fakt, że pandemia koronawirusa zdaje się już ustępować, może jedynie pomóc w rozwoju Anfisy. Powrót do normalnego życia oraz wzrost zainteresowania muzyką klubową i elektroniczną z pewnością zapewni artystce kolejne tysiące fanów.

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Anfisa Letyago: AGIM, Aksamit, OIO, Imagine Dragons, Sons Of Kemet, The Smile, Dua Lipa, Martin Garrix, Tove Lo, Yola, The Chemical Brothers, Sky Ferreira, Gunna, Megan Thee Stallion, Paco Osuna, Taco Hemingway, Badbadnotgood, Stella Bossi, An On Bast, Destroyer, Jan - rapowanie, Doja Cat, Playboi Carti, Twenty One Pilots, Pillow Queens, The Killers, Years and Years, Manoid, Cigarettes After Sex, Iceage, Little Simz, Flohio, Jessie Ware, Porridge Radio, Moses Sumney, Royal Blood, Sampa The Great, Måneskin, Dawid Podsiadło, Inhaler, KennyHoopla, Clairo, VTSS, Adam Beyer, Glass Animals, Biffy Clyro, Catz N Dogz, Seasick Steve, Sylvan Esso, Michael Kiwanuka, Nicole Moudaber, Young Leosia, Lilly Palmer, Jurek Przeździecki, Don Toliver, Jehnny Beth,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Z kim występuje Anfisa Letyago?
Wśród muzyków, z którymi współpracuje Anfisa w ramach swojej działalności artystycznej, należą między innymi: Chris Leibnig, Boston 168 oraz DJ Rush.
Gdzie występuje Anfisa Letyago?
Jak dotąd, artystka ta wystąpiła już w wielu renomowanych klubach i dyskotekach w miastach całego świata (w tym np. Amsterdam, Darmstadt oraz Berlin).
Jakie są najlepsze EP wydane przez Anfisę?
Za najlepsze EP Anfisy Letyago uznaje się obecnie „I Feel” oraz „Bright Lights”. Obydwie EP-ki zostały wydane w 2017 roku.

Fani lubią też

Zobacz też