Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmaaudioriversun-festival

Tokio Hotel

19.03.2025 Warszawa

Organizator: Flying Art Events

Sprawdź bilety
Tokio HotelBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Tokio Hotel
środa
19.03.2025
19:30

Tokio Hotel

Warszawa, Progresja

O wydarzeniu

Tokio Hotel wraca na jedyny koncert w Polsce! We wczesnych latach dwutysięcznych byli jednymi z największych w Europie. Poprockowi tytani odpowiedzialni m.in. za hity pokroju "Schrei" czy "Monsoon" wciąż w świetnej formie - studyjnie i koncertowo. Grupa zagra 19 marca 2025 roku w warszawskiej Progresji. Bilety już w sprzedaży.

 

W sprzedaży dostępne będą także bilety VIP upoważniające do sesji Meet & Greet z zespołem, wcześniejszego wejścia do klubu oraz uczestniczenia w soundchecku. Informacje odnośnie biletów VIP dostępne są na stronie zespołu. UWAGA: Pakiet VIP nie zawiera biletu na koncert – należy zakupić go osobno!

O zespole Tokio Hotel

Jeśli urodziliście się na przełomie lat 80. i 90., istnieje spora szansa, że szaleliście na myśl o ich największych hitach. Jeśli jesteście starsi lub ciut młodsi – pewnie również. W najgorętszym okresie cała Europa (a zwłaszcza Niemcy i oczywiście Polska) znała na pamięć życiorysy członków zespołu oraz każdy fragment tekstu ich dowolnego utworu. Nic dziwnego, bo bracia Kaulitz i spółka wstrzelili się w idealny czas, a do tego podbili wszystko wyśmienitymi numerami oraz równie trafioną stylówką. To najzwyczajniej w świecie niemożliwy do zapomnienia pop rock z refrenami tak wrzynającymi się w ucho i melodiami tak charakterystycznymi, że mimowolnie nuci się je cały dzień.

Formacja nie pojawia się nad Wisłą codziennie, więc rekomendujemy przybyć w marcu do stolicy. W końcu możliwość usłyszenia “Monsoon” lub “Schrei” na żywo to nie przelewki.

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też