Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Artysta Dj Kuba & Neitan

Dj Kuba & Neitan

Sprawdź wydarzenia
Dj Kuba & NeitanOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Dj Kuba & Neitan to dwójka przyjaciół z Łodzi, których połączyła miłość do muzyki elektronicznej. Co ciekawe, ich muzykę usłyszymy w setach wielu znanych DJ-ów. Występujący na scenach festiwali takich jak Tomorrowland Dj Kuba & Neitan to jeden z najgorętszych duetów muzycznych, a ich hity porywają do tańca. Dlatego nie zwlekaj i dowiedz się o nich więcej!

Kim są Dj Kuba & Neitan?

Pochodzący z Łodzi duet DJ Kuba & Neitan to Jakub Wroński i Adrian Pastuszak – DJ-e i producenci muzyczni. Dwaj utalentowani DJ-e od lat są przyjaciółmi, czego owocem stały się wspólne występy na scenie. Ich muzyka elektroniczna porywa do tańca na parkietach nie tylko w całej Europie, ale i na świcie. Ich kawałki można za to usłyszeć w setach gwiazd takich jak DJ Tiesto, Afrojack, Hardwell, Fedde Le Grand oraz Martin Garrix. Wszystko za sprawą kawałków takich jak "Mirror On The Wall", "Jungle Jane" oraz "Drop The Beat". Te niepowtarzalne single przyniosły im sławy wśród miłośników tanecznego elektro.

DJ Kuba & Neitan – występy w klubach na całym świecie

Duet DJ Kuba & Neitan ma na swoim koncie bardzo wiele występów – i to w różnych zakątkach świata! Artyści pojawili się już bowiem na festiwalach takich jak Tomorrowland, chorwackim Ultra oraz holenderskim Sensation White. Ponadto można ich było posłuchać w wielu klubach we Włoszech, Niemczech, Austrii, Hiszpanii, a nawet i w Hong Kongu oraz na Bali! Co więcej, ich piosenki pojawiły się aż trzykrotnie  na głównej scenie jednej z edycji festiwalu Ultra w Miami. W Polsce DJ Kuba & Neitan zasłynęli m.in. z udziału w największej impreza motoryzacyjno–muzycznej w kraju, jaką jest BitBay Summer Cars Party Professional w Katowicach. Inną z imprez na ich liście jest także Music Power Explosion na Stadionie Wrocław z 2018 roku. 

Sukcesy i wyróżnienia

Imprezowe hity duetu zostały docenione nie tylko przez fanów muzyki elektronicznej, ale i wielu krytyków. W 2021 roku DJ Kuba & Neitan znaleźli się nawet w zestawieniu najlepszych producentów muzyki elektronicznej. Mowa o rankingu 1001Tracklists, na którym zajęli zaszczytne 62. miejsce. Zestawienie to obejmowało okres od 1 października 2020 roku do 30 września 2021 roku, a DJ Kuba & Neitan okazali się być drudzy w historii. Kilka lat wcześniej, a dokładniej mówiąc w 2016 roku kiedy na 42. miejscu pojawił się inny polski artysta i producent – Tom Swoon. Rok później ponownie zawitał on w tym zestawieniu, aczkolwiek po nim nikt tego nie powtórzył. Aż do czasu wyróżnienia w tym rankingu DJ-a Kuby & Neitana, którzy sukces ten zawdzięczają hitowi “Dancing”, który wydali razem ze Skytech.

"Sandstorm"

To nazwa singla tego duetu, który pojawił się w 2023 roku. Piosenka wydana przy współpracy z włoskim producentem Rudeejay, jest reinterpretacją słynnego hitu fińskiego DJ-a i producenta Darude. Kawałek ten był już trzecim singlem, jakim muzycy zaskoczyli na początku 2023 roku. Dwa poprzednie – "Work My Body" i "S*x Dr*gs & Alcohol" na stałe weszły do uniwersum wytwórni Spinnin’ Records. Remix "Sandstorm" powstał przy współpracy z wytwórnią HEXAGON, z którą wcześnie wydali oni już kawałki takie jak "Make It Hot", “Sweat" oraz "Everybody". Kawałek ten jest jednak nieco znaczniej ostrzejszy niż poprzednie. I tak oto powstał jeden z najgorętszych remixów "Sandstorm".

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jakie albumy wydał dotychczas duet DJ Kuba & Neitan?
Duet Dj Kuba & Neitan wydali do tej pory kilka wspólnych singli, m.in. Mirror On The Wall, Drop The Beat i Jungle Jane.
Jaką muzykę tworzy duet DJ Kuba & Neitan?
DJ Kuba & Neitan tworzą muzykę elektroniczną, klubową, taneczną.
Kiedy zaczęła się kariera duetu DJ Kuba & Neitan?
Kariera duetu DJ Kuba & Neitan rozpoczęła się kilka lat temu.
Skąd są DJ Kuba & Neitan?
Duet muzyczny pochodzi z Łodzi.
Jak naprawdę nazywają się DJ Kuba & Neitan?
Prawdziwe imiona DJ Kuby & Neitana to Jakub Wroński i Adrian Pastuszak.

Fani lubią też

Zobacz też