Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasun-festival
Home Artysta Boys Noize

Boys Noize

Sprawdź wydarzenia
Boys NoizeOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Alex Ridha, bo to on ukrywa się pod tym pseudonimem, mówi o sobie, że jest artystą nonkonformistycznym. Poprzez muzykę lubi budować różne, często odległe od siebie światy, a potem je ze sobą łączyć.

Boys Noize - informacje o artyście

Ten niemiecki producent i DJ (z pochodzenia jest Irakijczykiem) to bez wątpienia jeden z najbardziej utalentowanych i muzycznie wszechstronnych artystów na scenie elektronicznej. Doskonale czuje się w brudnych przesterowanych dźwiękach electro, ale potrafi też tworzyć porywające i niemonotonne techno. Bliskie są mu klimaty house, nie stroni też od disco, także nieobca jest mu elektronika i szeroko pojmowany hip hop.

Berlińczyk ma na koncie produkcje dla takich gwiazd jak Frank Ocean, A$AP Rocky, Bon Iver, Chance The Rapper czy Snoop Dogg. Docenił go też m.in. Jean-Michel Jarre, który zaprosił Alexa do wspólnej pracy w studiu.

W 2020 roku Boys Noize otrzymał nominację do nagrody Grammy, ale zdobył ją rok później za wyprodukowanie nagrania "Rain On Me" Lady Gagi i Ariany Grande.

I dlatego nie powinno nikogo dziwić, że prestiżowy magazyn Rolling Stone umieścił Niemca na liście "10 DJ-ów, którzy rządzą światem".

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też