Michael Kiwanuka

Michael Kiwanuka

Siłą Kiwanuki jest jego głos i szczerość. Każdy tekst wyśpiewany na „Love & Hate” – jednej z najlepiej ocenianych płyt 2016 roku - brzmi naturalnie i nie ma wątpliwości, że odnosi się do doświadczeń artysty.

Muzyka Michaela Kiwanuki to soul w najlepszym wydaniu

Klasyczny soul, świetne kompozycje i głos porównywany do największych klasyków gatunku to mieszanka, która już na debiutanckim „Home Again” wydawała się nierealna, zbyt doskonała. Ale jednak istniała. „Home Again” zdobyła nominację do Mercury Music Prize i była jedną z najlepiej sprzedających się płyt 2012 roku w Wielkiej Brytanii.

 

Na ścieżkę sukcesu wokalista wkroczył już wcześniej za sprawą wygranej w rankingu BBC Radio 1 na najlepszych artystów 2012 roku oraz trasy koncertowej u boku Adele, którą zagrał mając na koncie jedną EP-kę! Sama Adele jest zresztą wielką fanką talentu Michaela. Jeszcze przed premierą nowego albumu pisała na Twitterze, że „Kiwanuka brzmi ekscytująco”, a ona sama „jest szczęśliwa, że wrócił”.

Michael Kiwanuka w Polsce

Najbliższy koncert Michaela Kiwanuki w Polsce odbędzie się na Open'er Festival 2021Koncerty Michaela Kiwanuki to za każdym razem dużo najlepszej muzyki wykonanej na żywo.

Michael Kiwanuka - Często zadawane pytania

  • Michael Kiwanuka, urodzony 3 maja 1987 roku w Londynie, jest brytyjskim muzykiem, autorem piosenek, gitarzystą oraz piosenkarzem.dynie, jest brytyjskim muzykiem , autorem piosenek, gitarzystą oraz piosenkarzem.
  • Michael Kiwanuka tworzy muzykę w gatunku soul/folk.
  • Pierwszym albumem Michaela jest "Home Again", który swoją premierę miał 12 marca 2012 roku. Utworem promującym album był "Home Again". W ciągu 2 miesięcy od premiery płyta sprzedała się w ilości 70,000 kopii w Wielkiej Brytanii.
  • Michael pracował jako gitarzysta sesyjny, grając z takimi postaciami jak Chipmunk oraz Bashy. W 2012 roku znalazł się na szczycie listy BBC- Sound of 2012, na której został wytypowany jako najbardziej obiecujący debiutant tego roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Michael Kiwanuka
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/