Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Golec uOrkiestra - Kraków

Organizator: GALICJA PRODUCTIONS

Golec uOrkiestra - KrakówO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Galicja Productions serdecznie zaprasza na wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Golec uOrkiestra! Już 3 stycznia zagrają w Kino Kijów Centrum w Krakowie. Golec uOrkiestra bilety już dostępne.

Koncert Kolęd i Pastorałek w Krakowie 

Wyjątkowy świąteczno-noworoczny koncert Golec uOrkiestra to wydarzenie, na którym zaprezentowane zostaną najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w wykonaniu grupy Golec uOrkiestra.

Bracia Golcowie wraz ze swoją rodzinną orkiestrą podtrzymają w nas magię Świąt Bożego Narodzenia zapraszając do wspólnego kolędowania. Ten wyjątkowy występ to dobra okazja, aby choć na chwilę poczuć góralski, bożonarodzeniowy klimat. Niezwykle pozytywna energia i mnogość dźwięków wykorzystywanych przez zespół gwarantuje doskonałą zabawę.

Historia zespołu Golec uOrkiestra

Golec uOrkiestra to zespół założony w 1998 roku przez braci bliźniaków, Pawła i Łukasza Golców. Grupa podczas swojej kilkunastoletniej działalności na scenie zagrała ponad tysiąc pięćset koncertów w Polsce, Europie i Ameryce Północnej. Artyści łączą tradycyjne, etniczne brzmienia muzyki łuku Karpat z wieloma gatunkami muzycznymi z pogranicza popu, muzyki alternatywnej, rock'n'rolla, rythm'n'bluesa, oraz muzyki jazzowej.

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też