Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Kombi

Kombi OpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Kombi to polski zespół założony przez Sławomira Łosowskiego w 1969 roku. Początkowo grupa grała pod nazwą „Akcenty”, a już od 1976 roku pod nawą „Kombi”, która pochodzi od kombinacji różnych stylów muzycznych.

 

Początkowo grupa prezentowała muzykę na pograniczu stylów jazz-rock fussion i rock. W latach 70. był sztandarowym zespołem Muzyki Młodej Generacji. W latach 80. ukształtował się ich styl charakteryzujący się przewagą dźwięków instrumentów klawiszowych.

Przeboje zespołu Kombi

Muzyka grana przez zespół Kombi bliska jest elektro-rock i synth pop i była jedną z bardziej popularnych polskich zespołów lat 80. Znany jest z tego, że oprócz piosenek wykonuje też utwory instrumentalne. Hity zespołu to „Black and White”, „Hotel twoich snów”, „Jej wspomnienie, „Kochać cię- za późno”, „Królowe życia”, „Linia życia”, „Nie ma zysku”, „Nasze rendez-vous”, „Przytul mnie”, „Słodkiego miłego życia”, „Za ciosem cios”.

Koncerty Kombi

Kombi jest zespołem, który w dalszym ciągu wzbudza duże zainteresowanie wśród polskiej publiczności. Koncerty Kombi są okazją do przypomnienia sobie licznych przebojów grupy. 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn