Kombi

Kombi

Kombi to polski zespół założony przez Sławomira Łosowskiego w 1969 roku. Początkowo grupa grała pod nazwą „Akcenty”, a już od 1976 roku pod nawą „Kombi”, która pochodzi od kombinacji różnych stylów muzycznych.

 

Początkowo grupa prezentowała muzykę na pograniczu stylów jazz-rock fussion i rock. W latach 70. był sztandarowym zespołem Muzyki Młodej Generacji. W latach 80. ukształtował się ich styl charakteryzujący się przewagą dźwięków instrumentów klawiszowych.

Przeboje zespołu Kombi

Muzyka grana przez zespół Kombi bliska jest elektro-rock i synth pop i była jedną z bardziej popularnych polskich zespołów lat 80. Znany jest z tego, że oprócz piosenek wykonuje też utwory instrumentalne. Hity zespołu to „Black and White”, „Hotel twoich snów”, „Jej wspomnienie, „Kochać cię- za późno”, „Królowe życia”, „Linia życia”, „Nie ma zysku”, „Nasze rendez-vous”, „Przytul mnie”, „Słodkiego miłego życia”, „Za ciosem cios”.

Koncert online Kombi 

Zapraszamy na koncert online zespołu Kombi! Podczas wydarzenia artyści zaprezentują swoje przeboje, które śpiewa cała Polska. Stream poniżej. 

 

Koncerty Kombi

Kombi jest zespołem, który w dalszym ciągu wzbudza duże zainteresowanie wśród polskiej publiczności. Koncerty Kombi są okazją do przypomnienia sobie licznych przebojów grupy. 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kombi
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/