Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo

Inhaler

InhalerOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Inhaler to irlandzki zespół rockowy, który pochodzi z Dublina. W skład grupy muzycznej wchodzą Elijah Hewson – wokalista i gitarzysta, Robert Keating - basista, Josh Jenkinson - gitarzysta i Ryan McMahon – perkusista. Zespół typowany na największe odkrycie 2020 roku. Zajął wówczas 5. miejsce w plebiscycie BBC Sound of... music.

 

Inhaler – kariera

Od 2021 roku zespół Inhaler wydał dziesięć singli: It Won’t Always Be Like This, My Honest Face, I Want You, Ice Cream Sundae, Falling In, We Must to Move On, When It Breaks, Who's Your Money On (Plastic House), Cheer Up Baby i Totally. Ich pierwszy studyjny album ukazał się 9 lipca 2021 roku. Niemal od razu znalazł się na pierwszym miejscu na liście albumów Irish Albums Chart. Pojawił się także na listach Top 10 i Top 20 w innych krajach europejskich – w Holandii i Niemczech, jak również na pierwszym miejscu UK Album Chart.

 

Zespół Inhaler był jednym z laureatów Music Moves Europe Talent Award 2021. Znalazł się również na liście MTV PUSH UK & Ireland 2021. 17 marca 2021 roku ukazał się ich singiel Cheer Up Baby. Grupa muzyczna ogłosiła, że ich pierwszy album - It Won’t Always Be Like This – ukaże się 16 lipca 2021 roku. Premiera została jednak przesunięta o tydzień – krążek pojawił się na rynku muzycznym 9 lipca 2021 r.

 

Inhaler – koncerty

Koncerty Inhaler odbywały się w wielu miejscach na całym świecie. Zespół zagrał m.in. w Wielkiej Brytanii, w Belgii, Francji, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii, w Stanach Zjednoczonych, w Kanadzie i wielu innych. Bilety na koncerty w każdym państwie sprzedawały się jak świeże bułeczki.

 

Inhaler – koncerty – gdzie pojawił się zespół? Na festiwalach muzycznych, takich jak Electric Picnic obok Kendrick Lamar, Dua Lipa, Massive Attack, The Prodigy, N.E.R.D., Sea Sessions z Two Door Cinema Club, Clean Bandit, Jax JonesNeighbourhood Weekender – Inhaler na scenie z George Ezra, The Vaccines, You Me At Six, Kate Nash, TRNSMT Festival wraz z Snow Patrol, Keane, Chemical Brothers, Tom OdellBlackwater Music Festival z The Flaming Lips, Girl Talk, Pepper, Iration, The Expendables, Leeds Festival z Post Malone, Tyga, Disclosure, Two Door Cinema Club, Charli XCX, The Wombats, Doja Cat, Roosevelt Collier's Suwannee Get Down & Disc Jam i wielu innych.

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jakie albumy wydał dotychczas zespół Inhaler?
Zespół Inhaler wydał dotychczas album It Won’t Always Be Like This (2021).
Jaką muzykę tworzy zespół Inhaler?
Zespół Inhaler tworzy muzykę alternative rock, indie rock i pop rock.
Kiedy zaczęła się kariera zespołu Inhaler?
Kariera zespołu Inhaler zaczęła się w 2016 roku.

Fani lubią też

Zobacz też