Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Pan Savyan

Pan Savyan

Pan SavyanSzczegółyOpisWydarzeniaPan Savyan - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

miejsce urodzenia:
Białoruś
dyscyplina:
Piosenkarz pop, aktor, komik
social media:

Opis

Pan Savyan (Dima Savyan) to urodzony na Białorusi aktor, piosenkarz pop oraz twórca komediowy (komik), który dobrze odnajduje się m.in. w klimatach retro oraz dance. Świetnie rozpoznaje aktualne oczekiwania słuchaczy i dostarcza im takie utwory, które momentalnie wpadają w ucho.

Kilka słów o artyście

Analizując sylwetkę Pana Savyana warto wspomnieć m.in. o tym, że Dima ma na swoim koncie różne role filmowe i serialowe. Jego przygoda aktorska mieszała się przez pewien czas z nagraniami muzycznymi, lecz w końcu dał się poznać szerszej publiczności jako utalentowany i dysponujący dużym poczuciem humoru piosenkarz.

Znany ze swojego nietuzinkowego wizerunku scenicznego oraz sporego dystansu do własnej twórczości. To właśnie dzięki temu zyskał tak dużą popularność w Polsce oraz kilku innych krajach.

Utwory oraz polskie preselekcje do Eurowizji 2024

Polska publiczność kojarzy go przede wszystkim ze strony muzycznej. Dima opublikował już m.in. takie utwory, jak:

  • „Trzy słowa”,
  • „Oddychaj głęboko”,
  • „Nad morzem” (z Kyoku),
  • „Co dobrego?”,
  • „Jak w Dubaju”,
  • „Pokaż, co to”,
  • „W kolorku amaretto”,
  • „Dzień dobry, Zakopane!”,
  • „Miasto miłości”.

Jego kawałki za każdym razem cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza w mediach społecznościowych (m.in. na TikToku).

Szczególną popularność przyniósł mu numer „W kolorku amaretto”, z którym Dima postanowił wystartować w polskich preselekcjach do Eurowizji 2024. Niestety nie udało mu się ich wygrać. Zwyciężczynią okazała się Luna, która w pokonanym polu pozostawiła m.in. Justynę Steczkowską, Marcina Maciejczaka, Nataszę Urbańską, Nitę, Bryskę, Karolinę Wilgus czy też Krystynę Prońko.

Pan Savyan – koncerty

Pan Savyan bardzo lubi koncertować i utrzymywać bliski kontakt ze swoimi najwierniejszymi fanami, których docenia i chętnie wypuszcza dla nich nowe kawałki. Dima koncertował już m.in. w Katowicach, Krakowie czy też Warszawie.

Wydarzenia

Pan Savyan - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Pan Savyan?

Miejscowości, w których Pan Savyan wystąpi w najbliższym czasie: Poznań, Katowice.

Kim tak właściwie jest i gdzie się urodził Pan Savyan?
Pan Savyan, a tak właściwie Dima Savyan, to piosenkarz pop (ceniący sobie klimaty dance i retro), aktor (filmowy, serialowy) oraz twórca komediowy (komik). Artysta urodził się na Białorusi.
Jakie numery opublikował już Pan Savyan?
Pan Savyan nie ma może aż tak dużego doświadczenia muzycznego, jak wielu popularnych kolegów z branży, ale zdążył już opublikować wiele wpadających w ucho utworów. Wśród nich znalazły się takie kawałki, jak: „Trzy słowa”, „Oddychaj głęboko”, „Nad morzem” (z Kyoku), „Co dobrego?”, „Jak w Dubaju”, „Pokaż, co to”, „W kolorku amaretto”, „Dzień dobry, Zakopane!” czy też „Miasto miłości”. Dima sporo koncertuje, pojawiając się już m.in. w Krakowie, Warszawie i Katowicach. Jego utwory cieszą się dużą popularnością w mediach społecznościowych.
Z jakim numerem Pan Savyan startował w polskich preselekcjach do Eurowizji 2024 i jak mu poszło?
Pan Savyan startował w polskich preselekcjach do Eurowizji 2024 z numerem „W kolorku amaretto”. Nie udało mu się odnieść w nich sukcesu. Jurorzy uznali, że najlepszym utworem dysponuje Luna, która pokonała m.in. Justynę Steczkowską, Bryskę, Marcina Maciejczaka, Krystynę Prońko i Nataszę Urbańską.

Fani lubią też

Zobacz też