Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Artysta Camasutra

Camasutra

Camasutra OpisWydarzeniaCamasutra - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Camasutra to zespół disco polo, który powstał w 2013 roku. Kiedy lider After Party, Patryk Pegza zobaczył Małgorzatę Główkę w jednym z talent show, postanowił nawiązać z nią współpracę. Oprócz pięknej wokalistki i przystojnego DJ-a, zespół wspierają wokalnie i tanecznie dwie siostry Daria i Iza Chojnackie. Zanim Główka zaczęłą przygodę z disco polo, prezentowała swój talent w kraju i zagranicą. Zdobyła wiele nagród muzycznych, a nawet została doceniona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, otrzymując nagrodę w 2010 roku.

Wokalistka występowała też w wielu programach telewizyjnych. Telewidzowie mieli okazję podziwiać jej talent w „Szansie na Sukces”, “Kawie czy herbacie”, “Szopce Noworocznej 2010” oraz w „Voice of Poland”. Największe przeboje Camasutry to „Chce cię mieć na chwilę”, „Do nieba bram”, „Dla mnie ty”, „Będę tylko twoja” i „Jesteś moim ideałem”. 

Wydarzenia

Camasutra - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Camasutra ?

Miejscowości, w których Camasutra wystąpi w najbliższym czasie: Opole.

Fani lubią też

Zobacz też