Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Stella Bossi

Stella Bossi

Stella BossiOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Stella Bossi to niemiecka DJ-ka, która wie, jak rozkręcić dobrą imprezę. Nie tylko jednak tworzy własną muzykę, ale także odkrywa nowe talenty i pozwala im zaistnieć pod skrzydłami swojej wytwórni The Beat Must Fuck. Ponadto jest znaną instagramerką, która na swoim koncie zgromadziła ponad 850 tysięcy followersów.

Historia Stelli Bossi

Stella Bossi urodziła się i wychowała w Berlinie. Tutaj także mieszka oraz tworzy. W wywiadach przyznaje, że stolica Niemiec ma wyjątkową atmosferę i luz, który pozwala jej się rozwijać, dlatego artystka nie zamierza się nigdzie przeprowadzać. Kariera Stelli Bossi rozpoczęła się w okolicach 2018 roku. To wtedy jej kolega nagrał filmik, na którym tańczyła po całonocnej imprezie. Wideo zostało wrzucone na Instagram i szybko rozeszło się po platformie. Artystka zaczęła więc nagrywać kolejne. Aktualnie tańczy wszędzie - na ulicy, w supermarkecie czy wielu miejscach na świecie. Do sieci wrzuca zabawne filmiki, które przyciągają na jej profil coraz większe grono fanów. Choć są oni zainteresowani głównie osobowością Stelli Bossi, to dociera do nich także muzyka. Dzięki swojej popularności artystka zapraszana jest na wiele międzynarodowych festiwali, a także gra na scenach klubowych całego świata.

 

Stella Bossi znana jest również z założenia wytwórni o nazwie równie unikalnej, co sama artystka - The Beat Must Fuck. W pewnym momencie zauważyła, że wiele aspirujących DJ-ów wysyła jej swoje utwory. Stwierdziła więc, że może stworzyć własne wydawnictwo, wyszukiwać artystów, a następnie robić z nich gwiazdy. Świetnie jej to wychodzi, głównie z tego względu, że stosuje ciekawy sposób eliminacji nowych muzyków. Umieszcza ich utwory na swoim koncie na Instagramie, a followersi decydują, w który talent warto zainwestować. Dzięki temu początkujący DJ-e już na samym początku mają dostęp do szerszej publiczności.

Stella Bossi - dorobek muzyczny

Stella Bossi do tej pory nie wydała jeszcze żadnej płyty. To jednak nie przeszkadza jej koncertować po całym świecie i wzbudzać sensację tam, gdzie się pojawi. Warto jednak podkreślić, że ma na swoim koncie kilka singli. Są to m.in.:

  • "Das Boot";
  • "Trackle";
  • "System XTC";
  • "First Take";
  • "Poetry";
  • "Molly First Breakfast".

Jej twórczość to przede wszystkim klubowe brzmienia, przy których można się świetnie bawić. Sama uwielbia imprezować, dlatego doskonale wie, czego oczekuje publiczność. Życiową misją Stelli Bossi są podróże po całym świecie, które pozwolą jej zanieść techno w każdy zakątek świata. Chciałaby móc imprezować ze wszystkim kulturami

 

Stella Bossi czerpie inspirację ze wszystkich sytuacji, w jakich się znajduje. Dobre pomysły przychodzą jej do głowy szczególnie wtedy, kiedy jest zrelaksowana. Często dzieje się to wieczorami. Artystka jednak podkreśla, że tak szybko jak dźwięki czy teksty pojawiają się w jej mózgu, tak szybko również znikają. Z tego względu musi je ciągle zapisywać. Wspomina sytuację, kiedy płynęła przez jezioro Krumme Lanke i wówczas pojawiły się pomysły. Niestety nie miała ze sobą żadnego notatnika, co doprowadzało ją do szału. Musiała cały czas powtarzać sobie je w głowie aż do momentu dopłynięcia do brzegu.

Występy i koncerty Stelli Bossi

Stella Bossi jest doskonale znana nie tylko w swoim rodzinnych Niemczech, ale także na całym świecie. Koncertuje na europejskich i azjatyckich scenach. Do tej pory można ją było usłyszeć m.in. w Tajwanie czy Kambodży. Brała także udział w takich festiwalach jak m.in. Lovefest w Serbii, Marry Klein Festival w Niemczech (Monachium), Festival Svojsice w Czechach czy Airbeat One Festiwal w Niemczech (Neustadt-Glewe).

 

Z kim współpracuje Stella Bossi?

Stella Bossi nie skupia się na współpracach, choć podczas swoich występów i podróży poznaje wiele DJ-ów. Znaczną część jej czasu zajmuje rozwijanie własnej wytwórni i to właśnie z początkującymi artystami stara się jak najwięcej pracować. Aktywnie prowadzi także konto na Instagramie, na którym nierzadko pojawiają się znane postaci.

 

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Stella Bossi: AGIM, Aksamit, OIO, Imagine Dragons, Sons Of Kemet, The Smile, Dua Lipa, Martin Garrix, Tove Lo, Yola, The Chemical Brothers, Sky Ferreira, Gunna, Megan Thee Stallion, Paco Osuna, Taco Hemingway, Badbadnotgood, An On Bast, Destroyer, Jan - rapowanie, Doja Cat, Playboi Carti, Twenty One Pilots, Pillow Queens, The Killers, Years and Years, Anfisa Letyago, Manoid, Cigarettes After Sex, Iceage, Little Simz, Flohio, Jessie Ware, Porridge Radio, Moses Sumney, Royal Blood, Sampa The Great, Måneskin, Dawid Podsiadło, Inhaler, KennyHoopla, Clairo, VTSS, Adam Beyer, Glass Animals, Biffy Clyro, Catz N Dogz, Seasick Steve, Sylvan Esso, Michael Kiwanuka, Nicole Moudaber, Young Leosia, Lilly Palmer, Jurek Przeździecki, Don Toliver, Jehnny Beth,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Skąd pochodzi Stella Bossi?
Stella Bossi pochodzi ze stolicy Niemiec - Berlina.
Jak nazywa się najnowsza płyta Stelli Bossi?
Stella Bossi nie wydała jeszcze żadnej płyty. Ma jednak na swoim koncie wiele fantastycznych singli, m.in. "Das Boot", "First Take", "Poetry" czy "Molly For Breakfast".
Z kim współpracuje Stella Bossi?
Stella Bossi głównie współpracuje z początkującymi artystami, którzy rozwijają się pod skrzydłami jej wytwórni.
Gdzie będzie można usłyszeć Stellę Bossi w 2022 roku?
W 2022 roku Stella Bossi wystąpi na żywo na Open'er Festiwal, który odbędzie się w Gdyni w dniach 29 czerwca - 2 lipca.
Jak Stella Bossi nazywa się na Instagramie?
Stella Bossi tworzy na Instagramie pod nazwą @stellabossi. Artystka zgromadziła tam aż 850 tysięcy obserwujących.

Fani lubią też

Zobacz też