Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Pyrkon 2025

13.06.2025 Poznań

Organizator: Stowarzyszenie Klub Fantastyki „Druga Era”

Pyrkon 2025BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Pyrkon 2025: karnet
13-15.06.2025

Pyrkon 2025: karnet

Poznań, MTP Poznań Congress Center

O wydarzeniu

Czy jesteście gotowi na kolejną edycję Pyrkonu? Największy Festiwal Fantastyki odbędzie się w dniach 13-15 czerwca 2025 r. w Poznaniu, w halach MTP. Wspaniali goście, ogrom prelekcji oraz paneli autorskich, cosplaye, koncerty, planszówki i tysiące innych atrakcji. Nie może Was tam zabraknąć! Widzimy się w Fantastycznym Miejscu Spotkań. Bilety na Pyrkon 2025 już dostępne!

Festiwal Fantastyki Pyrkon 2025

Pyrkon to przede wszystkim ludzie – fani fantastyki, twórcy, prelegenci, wystawcy i… Wy, ponieważ Pyrkon to Fantastyczne Miejsce Spotkań. Musicie z nami być!

Festiwal Fantastyki Pyrkon to jedyne tego rodzaju wydarzenie w Polsce. Jak co roku i w nadchodzącej edycji przygotujemy specjalnie dla Was dziesiątki sal wypełnionych warsztatami, wykładami, wystawami, konkursami i pokazami cosplay, ogromne hale wystawiennicze z książkami, komiksami, odzieżą, gadżetami i wszystkim, co kochają geeki.

Jeśli więc szukacie swojego miejsca na ziemi, gdzie możecie oddać się swojej pasji i nawiązać nowe znajomości - koniecznie przyjedźcie na Pyrkon! 

Pyrkon 2025 bilety

Karnety Early Birds zawierają 4 tokeny.

 

W mniej niż 24 godziny wykupiliście wszystkie bilety Early Birds! To dla nas ogromne słowa uznania i znak, że to co robimy się Wam podoba  Możemy Was zapewnić, że - jak zawsze - i tym razem dołożymy wszelkich starań, aby następny Pyrkon był Najfantastyczniejszym Miejscem Spotkań.

 

Jesienią wrócimy do Was ze sprzedażą regularną, w ramach której będziecie mogli kupić:

  • wyjątkowe Pakiety Specjalne,
  • karnety 3-dniowe,
  • bilety jednodniowe,
  • bilety dziecięce,
  • upgrade do Pakietu Specjalnego dla Early Birds.

Goście specjalni

Zobacz więcej

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też