emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023

Pyrkon 2024

14.06.2024 Poznań

Organizator: Stowarzyszenie Klub Fantastyki „Druga Era”

od 219,00 zł
Pyrkon 2024BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Pyrkon 2024: karnet
14-16.06 2024

Pyrkon 2024: karnet

Poznań, MTP Poznań Congress Center

O wydarzeniu

Karnety Early Bird już w sprzedaży! Bilety zawierają 3 tokeny

Pyrkon powraca! Największy Festiwal Fantastyki odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2024 roku w halach MTP. Wspaniali goście, cosplay, koncerty, planszówki i milion innych atrakcji! Nie może Was tam zabraknąć. Widzimy się w Fantastycznym Miejscu Spotkań. 

Festiwal Fantastyki Pyrkon 2024

Pyrkon to przede wszystkim ludzie – fani fantastyki, twórcy, prelegenci, wystawcy i… Ty, ponieważ Pyrkon to Fantastyczne Miejsce Spotkań. Musisz z nami być!

Festiwal Fantastyki Pyrkon to jedyne tego rodzaju wydarzenie w Polsce. W najbliższej edycji przygotujemy specjalnie dla Was dziesiątki sal wypełnionych warsztatami, wykładami, wystawami, konkursami i pokazami cosplay, ogromne hale wystawiennicze z książkami, komiksami, odzieżą, gadżetami i wszystkim, co kochają geeki.

Goście Pyrkonu 2024

 

Gotowi na prawdziwą bombę? Ogłaszamy nie jednego, nie dwóch, a… aż sześciu gości na Pyrkon 2024! Trzymajcie się, bo ta lista naprawdę zrobi na Was wrażenie!

Claudia Christian, amerykańska aktorka, znana z seriali “Babilon 5” oraz “Columbo”, a także z wielu ról głosowych (animacji “Atlantyda - zaginiony ląd”, “Blood of Zeus” i gier: “The Elder Scrolls V: Skyrim”, “Fallout 76” oraz tytułów z serii “World of Warcraft”… i wielu innych!).

Bruce Boxleitner, amerykański aktor telewizyjny i producent filmowy, który stał się najbardziej znany z takich seriali telewizyjnych jak: “Babilon 5” czy “Jak zdobywano Dziki Zachód”. Na pewno kojarzycie go również z kultowej produkcji filmowej z 1982 - klasyki kina sci-fi “Tron” (ale i również nowej odsłony z 2010). Bruce jest także aktorem głosowym.

Clive Standen, brytyjski aktor, znany z takich seriali jak “Wikingowie”, gdzie wcielił się w Rolla starszego brata Ragnara Lodbroka oraz “Camelot”, a także z filmu “Everest”.

Lucy Martin, brytyjska aktorka, znana z roli Ingrid w serialu “Wikingowie” - żony najpierw Björna Lothbroka a następnie Haralda Pięknowłosego.

Nie zabraknie także muzycznych atrakcji! Z polskich zespołów na pyrkonowej Scenie Plenerowej zagra nie kto inny, a… Nocny Kochanek, znany i lubiany zespół heavymetalowy! Z zagranicznych gwiazd zaprosiliśmy już dla Was Burnout Syndromes (zaproszeni dzięki współpracy z Anime Connect), japoński zespół rockowy, który był częścią oryginalnych ścieżek dźwiękowych do anime Haikyuu (opening i ending), Dr. Stone (opening) i Gintama (ending).

#Pyrkon #Pyrkon2024

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też