Perfect

Perfect

Perfect to polski zespół rockowy, założony w 1977 roku. Liderem zespołu jest Grzegorz Markowski, którego wyjątkowa barwa głosu znana jest w całym kraju.

Koncerty Perfect

Pierwszy koncert grupy w składzie: Zbigniew Hołdys, Grzegorz Markowski, Ryszard Sygitowicz, Piotr Szkudelski , Zdzisław Zawadzki miał miejsce w sylwestra 1980 roku w warszawskim klubie Stodoła. Koncert w Warszawie zapoczątkował ich długoletnią karierę muzyczną.

 

W tym składzie Perfect stał się na początku lat osiemdziesiątych najpopularniejszą grupą rockową w Polsce. Zespół wziął udział w najważniejszych imprezach rockowych w Polsce, m.in.: Rock Arena w Poznaniu, Rock w Opolu, Festiwal Muzyki Rockowej w Jarocinie,  Rock Jamboree w Sali Kongresowej w Warszawie . Największą popularnością cieszył się do rozwiązania w 1983 roku. 

Przeboje zespołu Perfect

Z tego okresu pochodzą największe przeboje grupy: Nie płacz Ewka, Chcemy być sobą, Ale wkoło jest wesoło, Niewiele ci mogę dać, Autobiografia. W 1993 roku zespół został reaktywowany (bez udziału współzałożyciela i autora większości kompozycji Zbigniewa Hołdysa) i z trzy letnią przerwą działał do 2021 roku. Z tej okazji grupa przygotowała pożegnalną trasę koncertową.

Koncerty Perfect 2021

Perfect mimo wielu lat na scenie cieszy się niesłabnącą popularnością. Zespół zorganizował wyjątkowy koncert z okazji 40-lecia istnienia zespołu. Koncerty Perfect 2021 będą już ostatnimi w karierze zespołu. W 2020 roku zespół ogłosił, że kończy swoją działalność muzyczną i pragnie pożegnać się z fanami. Zespół Perfect zapisał się w pamięci jako jeden z największych zespołów rockowych w Polsce.

 

Perfect - Często zadawane pytania

  • Zespół Perfect powstał w 1977 roku w Warszawie.
  • Obecnymi członkami zespołu Perfect są Grzegorz Markowski, Dariusz Kozakiewicz, Piotr Urbanek, Jacek Krzaklewski, Piotr Szkudelski.
  • Pierwszym albumem zespołu Perfect jest "Perfect", którego premiera miała miejsce w 1981 roku. Kilka utworów z tej płyty stało się klasyką muzyki rockowej. Na dzień dzisiejszy płyta sprzedała się w nakładzie ponad miliona kopii.
  • W 2019 roku zespół ogłosił ostatnią trasę koncertową, która ma sie odbyć w 2020 roku. Ostatnie występy trasy, którą promują hasłem "Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść".
  • Ostatnim albumem zespołu Perfect jest "Muzyka". Jest to dziewiąty album, którego premiera miała miejsce 14 października 2016 roku. Album promował utwór "Dobre dni", który miał swoją premiere 30 września 2016 roku na antenie radiowej Trójki .
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Perfect
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/