The Killers

The Killers

The Killers to amerykański zespół rockowy założony w Las Vegas w 2001 roku. Jego obecni członkowie to wokalista Brandon Flowers, basista Mark Stoermer oraz perkusista Ronnie Vannucci Jr.

Początek kariery The Killers

Zespół The Killers zadebiutował w czerwcu 2004 roku albumem „Hot Fuss”. Zajął on 7. miejsce notowania Billboard 200. Pokrył się 7-krotną platyną w Wielkiej Brytanii i 3-krotną w Stanach Zjednoczonych, a także 4-krotną w Kanadzie i Australii. Znalazły się tam hity: „Jenny Was a Friend of Mine”, „Mr. Brightside”, „Somebody Told Me” czy „All These Things That I've Done”.

 

Kolejny krążek - „Sam's Town” ukazał się dwa lata później i ponownie odniósł ogromny międzynarodowy sukces, pokrywając się złotem bądź platyną w 10 krajach. Przyniósł także muzykom nagrodę Brit Awards. Pochodzą z niego między innymi piosenki „When You Were Young” czy „For Reasons Unknown”.

 

W listopadzie 2008 roku ukazał się trzeci album grupy, zatytułowany „Day & Age”. Podobnie jak poprzednie wydawnictwa sprzedawał się świetnie.

 

Po czteroletniej przerwie The Killers wydali czwarty album - „Battle Born”. Pokrył się on platyną w Wielkiej Brytanii oraz złotem w Australii, Irlandii i Meksyku.

The Killers koncerty

Ostatnia do tej pory płyta grupy - „Wonderful Wonderful” pochodzi z 2017 roku. Pokryła się złotem w Wielkiej Brytanii i trafiła na szczyt listy Billboard 200. Po jej wydaniu The Killers wyruszyli w światową trasę koncertową obejmującą głównie Amerykę Północną i Europę. The Killers w Polsce wystąpili w 2012 roku w Krakowie. Koncerty The Killers to za każdym razem duża dawka pozytywnej energii.

 

Źródło zdjęcia: Universal Music Polska

The Killers - Często zadawane pytania

  • Zespół The Killers jest amerykańskim zespołem pochodzącym z Las Vegas w Nevadzie, który rozpoczął swoją działalność w 2002 roku.
  • Zespół The Killers tworzy muzykę z pogranicza gatunków takich jak rock alternatywny oraz indie rock.
  • Członkami zespołu The Killers są Brandon Flowers, David Keuning, Mark Stoermer oraz Ronnie Vannucci.
  • Zespół w Polsce pojawił się 4 razy. Po raz pierwszy 5 lipca 2005 roku jako support U2 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Następnie w 2009 oraz 2012 wystąpili podczas Coke Live Music Festival w Krakowie.
  • Pierwszym albumem zespołu The Killers jest "Hot Fuss", który swoją premierę miał 7 czerwca 2004 roku. Album znalazł się na pierwszym miejscu list przebojów w Wielkiej Brytanii, jak i w Australii. Płyta sprzedała się w liczbie 5 milionów kopii na całym świecie.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

The Killers
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/