Feel

Feel

Koncert online Feel w ramach cyklu Artysta też Człowiek, pozwoli przypomnieć sobie największe przeboje zespołu. 

 

Feel to polski zespół popowy, który zdobył popularność w całej Polsce. Założony został przez Piotra Kupichę w 2005 roku w Katowicach.  

 

 

Ogólnopolską popularność Feel zdobył za sprawą takich hitów, jak chociażby „Pokaż na co Cię stać”, „A gdy jest już ciemno”, „Jak Anioła głos”.

 

W 2007 roku zespół wydał pierwsza płytę – "Feel", która osiągnęła status złotej Feel zdobył wiele nagród muzycznych - między innymi Fryderyki, Telekamery, Bursztynowy Słowik, MTV Music Award dla najlepszego polskiego wykonawcy oraz Superjedynki.

Początki kariery zespołu Feel

Zespół Feel utworzony został w maju 2005 roku przez Piotra Kupichę dwa lata po odejściu z zespołu Sami. Początkowo występowali pod nazwą Q2, który był duetem z basistą Michałem Nowakiem. Skład zespołu dopełnili Łukasz Kożuch oraz Michał Opaliński zmieniając nazwę zespołu na Q3, Q4 oraz Kupicha Band. Zespół nagrywał piosenki, jednak nie ukazał się ich żaden singiel ani płyta.

 

Pod koniec 2007 roku w mieszczący się w Katowicach klubie Dekadencja zespół Feel stworzył teledysk do pierwszego singla A gdy jest już ciemno. Jako gość wystąpiła w nich tancerka tancerka Aneta Piotrowska, znana z programu TVN Taniec z gwiazdami.

 

W czerwcu tego samego roku podano do wiadomości, że  zespół Feel znalazł się z nim w czołowej dziesiątce polskich wykonawców rywalizujących ze sobą podczas Sopot Festival. Singiel „A gdy jest już ciemno” trafił do radiostacji w sierpniu. W tym samym miesiącu, jako reprezentanci Polskiego Radia Katowice, zespół wziął z nim udział w konkursie „Przebojem na Antenę”, który odbywał się corocznie w Hajnówce. Feel zajął drugie miejsce i otrzymał nagrodę Marszałka Województwa Podlaskiego.

Debiutancka płyta Feel

Debiutancka płyta Feel na sklepowe półki trafiła 26 października osiągając tego samego dnia status złotej płyty oraz debiutując na pierwszym miejscu listy OLiS. W czasie premiery w mieszczącym się w Warszawie Traffic Clubie zorganizowano także spotkanie z zespołem, podczas którego odbył się krótki koncert zespołu Feel.

Skład zespołu Feel

  • Piotr Kupicha – wokal, gitara
  • Łukasz Kożuch – instrumenty klawiszowe

  • Michał Nowak – gitara basowa

  • Michał Opaliński – perkusja

  • Jarosław Kidawa – gitara

  • Paweł Pawłowski – gitara

Koncerty Feel

Feel to jeden z najbardziej popularnych zespołów w kraju. Koncerty Feel cieszą się dużym powodzeniem wśród fanów, którzy wyczekują kolejnych wydarzeń z udziałem zespołu. Podczas ich występów na żywo można usłyszeć przeboje takie jak Jak Anioła Głos czy A Gdy Jest Już Ciemno.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Feel
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/