Kinny Zimmer

Kinny Zimmer

Kinny Zimmer to artysta młodego pokolenia, który urodził się w 1999 roku. To polski raper, piosenkarz i autor tekstów. Choć jego popularność zaczęła się dopiero w 2020 roku, jest jednym z najbardziej obiecujących artystów. Kinny Zimmer to pseudonim artystyczny Wiktora Jakowskiego. Co ważne, ten młody artysta pomimo krótkiego stażu w branży muzycznej może pochwalić się występami ze Szpakiem, White 2115 oraz Białasem. Trudno jest o uzyskanie wielu informacji na jego temat, ze względu na ochronę prywatności, do której dużą wagę przywiązuje artysta. W sieci raczej nie znajdziemy wywiadów z jego udziałem, dlatego pozostaje uważne śledzenie jego kanałów w mediach społecznościowych.

Kinny Zimmer - kariera muzyczna

Kinny Zimmer  to artysta, który swoją rozpoznawalność zawdzięcza singlowi "Rozmazana Kreska". To właśnie ten utwór stał się niewątpliwym hitem TikToka, a w serwisie YouTube w jeden miesiąc odtworzono go ponad 11 milionów razy. To niewątpliwy sukces piosenki i samego rapera, który zyskał szerokie grono fanów i stał się rozpoznawalny. Wiktor Jankowski, bo tak inaczej nazywa się raper, współpracował z wytwórnią Gugu Label. Odpowiada za nią Szpaku, z którym Kinny Zimmer wydał utwór "Jadę nocą na Mazurach". Ogromną popularność Kinny Zimmer zawdzięcza współpracy z młodym raperem Alanem. Nagrana wspólnie piosenka "Bonfire" zyskała świetny odbiór wśród fanów. Dzięki temu podpisał kontrakt z Labelem, a jego pierwszy singiel pod jej skrzydłami to "Benz-Dealer" z udziałem Quebonafide. Artysta stał się również uczestnikiem SBM Starter 2021, gdzie wydał utwór "Jazda" oraz słynny singiel "Rozmazana Kreska". To właśnie akcja SBM Starter miała na celu promowanie młodych i utalentowanych raperów, a taki właśnie jest Kinny Zimmer.

 

Kinny Zimmer pracował przy wielu projektach np. "Diamentowy Las" z Białasem i White 2115. Brał udział w tworzeniu bitów na ich płytę np. przy utworach "Mutanci", "Korzenie w Bagnie" i "Diamentowy Las". Raper nie bez powodu uznawany jest za gwiazdę. To właśnie on samodzielnie pisze teksty, tworzy bity i teledyski, a dodatkowo realizuje wokale. 

 

W 2020 roku, dokładnie jesienią do sieci trafił singiel "Ikea", który zapowiada jego nową płytę "SadBoy, Chłopak z Sadu". Znajdziemy na niej wiele różnorodnych brzmień np. bardzo spokojny utwór "Po jabłkach. To również album obfitujący w wiele współprac z różnorodnymi gośćmi, dlatego jest niewątpliwą zagadką dla fanów, którzy wprost wyczekują na jego nowe utwory.

 

Co ważne, artysta może pochwalić się ogromną popularnością wśród słuchaczy, gdyż na Spotify przegania nawet największe gwiazdy. Jest chętnie słuchany przez fanów, a jego popularność nie przestaje rosnąć. Zadziwia kolejnymi produkcjami, które spotykają się ze świetnym odbiorem środowiska muzycznego i fanów. 

 

Pomimo młodego wieku, Kinny Zimmer spotyka się z niesamowicie pozytywnym odbiorem fanów. Jego koncerty są wręcz oblegane, a bilety sprzedają się wyjątkowo szybko. Dziennikarze muzyczni stale chcą przeprowadzać z nim wywiady, jednak raper niechętnie angażuje się w działalność medialną. Zamiast udzielać wywiady, chętnie udziela się w sieci, na swoich profilach w mediach społecznościowych. Niestety swoje życie prywatne Kinny Zimmer otacza aurą tajemniczości, dlatego jego fani często poszukują różnorodnych informacji na jego temat.

Kinny Zimmer - wygląd rapera

Jednym ze znaków rozpoznawczych rapera jest jego wygląd. To właśnie blond włosy i charakterystyczna grzywka sprawiają, że artysta ten rozpoznawany jest nie tylko przez młodzież. Oczywiście to nie tylko wygląd decyduje o jego popularności, ale naturalny talent i charyzma. Dzięki temu odniósł niewątpliwy sukces oraz oceniany jest jako obiecujący artysta młodego pokolenia. To raper, przed którym otwierają się drzwi do prawdziwej kariery muzycznej. Co ważne, jego talent muzyczny, a także teksty piosenek sprawiają, że bilety sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Ogromna rozpoznawalność rapera jest zauważalna na jego portalach w mediach społecznościowych, gdzie śledzi go mnóstwo fanów, oczekując na nowe informacje i projekty muzyczne. Trudno powiedzieć więcej o jego życiu prywatnym czy wyglądzie, gdyż artysta nie wiele wypowiada się w mediach. Pozostaje więc czekać na dalszy rozwój jego kariery.

 

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Kinny Zimmer: Nypel, Lewis Capaldi, Dwa Sławy, Zdechły Osa, Małach / Rufuz, Buszu, Julia Wieniawa, Miły ATZ, Kabe, Paluch, Chillwagon, Phunk'ill, KęKę, Smolasty, Dziarma, The Game, OIO, Guzior, Kalush Orchestra, White 2115, Pezet, Future, Wac Toja, Qry, Gibbs, Jan - rapowanie, PRO8L3M, Przyłu, Kaz Bałagane, Włodi, Halsey, Sokół, Otsochodzi, O.S.T.R., Pawbeats, Białas, OKI, Żabson, Gruby Mielzky, Bonson, Mr. Polska, Sobel, Kukon, Asthma, Trill Pem, Oliwka Brazil, Jacuś, Miszel, Borixon, Taco Hemingway, Kizo, Sarius, Olszakumpel, Malik Montana, Bedoes, Tede, Skepta, Mimi Webb, Diho, ERO, Parcels, Margaret, Reto, Zetha, CatchUp, Słoń, Avi x Louis Villain, Ava Max, Young Leosia, Janusz Walczuk,

 

 

 

Źródło zdjęcia: YouTube

Kinny Zimmer - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Kinny Zimmer wystąpi w: Krakowie
  • Kinner Zimmer to pseudonim artystyczny rapera. Normalnie nazywa się Wiktor Jankowski.
  • Artysta urodził się w 1999 roku.
  • Pierwszy singiel artysty i jeden z najpopularniejszych artysty nosi nazwę "Rozmazana Kreska".
  • Pierwszy album rapera to "SadBoy, Chłopak z Sadu".
  • Kinny Zimmer współpracował z Quebonafide, Białasem i White 2115.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kinny Zimmer
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Kinny Zimmer BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

KLF: Kraków Live Festival 2022

zwiń rozwiń i KUP BILET

Kraków
sprawdzanie dostępności
od 265 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Kraków
sprawdzanie dostępności
od 165 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Kraków
sprawdzanie dostępności
od 165 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Przytkowice
30.09
piątek, 21:00
Energy 2000
sprawdzanie dostępności
od 15 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/