Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Aurora

23-24.09.2024 Kraków, Warszawa

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

AuroraBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Kraków

AURORA // WHAT HAPPENED TO THE EARTH? PART 1.
poniedziałek
23.09.2024
20:00

AURORA // WHAT HAPPENED TO THE EARTH? PART 1.

Kraków, TAURON Arena Kraków

Warszawa

AURORA // WHAT HAPPENED TO THE EARTH? PART 1.
wtorek
24.09.2024
20:00

AURORA // WHAT HAPPENED TO THE EARTH? PART 1.

Warszawa, Hala COS Torwar

O wydarzeniu

Norweska supergwiazda art-popu AURORA zapowiada nowy album “What Happened to the Heart?” i ogłasza trasę, która obejmie 2 koncerty w Polsce. Artystka wystąpi 23 września 2024 roku w TAURON Arena Kraków oraz dzień później 24 września w COS Torwar w Warszawie.

AURORA // WHAT HAPPENED TO THE EARTH? PART 1.

Pochodząca z Norwegii 27-latka sprzedała w swojej karierze już ponad milion albumów, a jej piosenki odtworzono 2,6 miliarda razy. Jej poprzednia płyta “The Gods We Can Touch” (2022) poza świetnymi wynikami i recenzjami przyniosła także inne imponujące sukcesy. Akompaniująca jej książka o tym samym tytule rozeszła się w nakładzie 14 000 egzemplarzy. Błyskawicznie wyprzedała się też większość koncertów promujących wydawnictwo, w tym 4 występy w Polsce, a także cała brytyjska część trasy, łącznie z występem w londyńskim Hyde Parku obok Adele.

 

AURORA jest także artystką, która od samego początku nie boi się zabierać głosu w ważnych sprawach. W kwietniu 2022 roku przeczytała list “We Are the Earth”, który został napisany przez rdzennych aktywistów i odmienił jej życie, a także zainspirował jej nowy album. Wspomniany tekst wzywa do naprawy świata poprzez zajrzenie w głąb własnych serc oraz odbudowanie empatycznej relacji z eksploatowaną przez nas ziemią. Artystka podróżowała po świecie spotykając się z odważnymi kobietami, o których mówi że ,,posiadają prawdziwą wiedzę” i określa je współczesnymi filozofkami. Szczególne piętno odcisnęły na niej trzy przywódczynie rdzennych plemion w Kolumbii, Brazylii i Argentynie. Większość nowych piosenek celowo powstawała poza strefą komfortu, w tłocznych i hałaśliwych w miejscach, w oderwaniu od korzeni i z dala od znajomej od dzieciństwa samotni lasów w Bergen. Miało to na celu odzyskanie harmonii pomiędzy umysłem a sercem, a poskutkowało zapowiadanym na ten rok albumem “What Happened to the Heart?” - najbardziej osobistym i katartycznym w dotychczasowej dyskografii.

Ograniczenia wiekowe

Osoby, które najpóźniej w dniu koncertu ukończyły 16 lat muszą mieć ze sobą zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Osoby poniżej 16 roku życia muszą przyjść na koncert z pełnoletnim opiekunem, pod którego nadzorem będą przez całą imprezę i który weźmie za nich odpowiedzialność. Osoby te także muszą mieć zgodę rodzica lub opiekuna prawnego - zgoda do pobrania TUTAJ. Pełnoletni opiekun musi też posiadać ważny bilet na wydarzenie.

Zobacz więcej
Aurora i jej serce. Rozważania w “What Happened To The Heart?”

30.05.2024

PopMuzyka

Aurora i jej serce. Rozważania w “What Happened To The Heart?”

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też