Future

Future

Future to jeden z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich raperów, który współpracuje ze światowej sławy gwiazdami. Jego utwory zachwycają fanów na całym świecie. Znany jest przede wszystkim z takich kawałków jak "Blow A Bag", "Codeine Crazy" czy "Covered N Money".

Historia Future

Future, a w zasadzie Nayvadius DeMun Wilburn, bo tak nazywa się ten artysta, urodził się 20 listopada 1983 roku w Atlancie, czyli mieście położonym w stanie Georgia w USA. Jego kuzynem był Rico Wade, zawodowo zajmujący się produkcją muzyki, których zachęcił młodego artystę do rozpoczęcia kariery rapera. Wcześniej obaj panowie grali razem w zespole muzycznym The Dungeon Family, skąd zresztą pochodzi pseudonim Nayvadiusa. Był wówczas nazywany "The Future".

 

Pierwsze mixtape'y Future zaczął wydawać w 2010 roku. Miało to miejsce pod skrzydłami wytwórni A-1 Records. W tym czasie rozpoczął także swoje pierwsze współprace z innymi muzykami, m.in. raperem Gucci Manem. Już rok później przeszedł jednak pod skrzydła kolejnej wytwórni, a mianowicie Epic Records. Tam wydał swój debiutancki album studyjny, czyli "Pluto". Później powstawały jego kolejne płyty, a na ten moment Future ma ich na koncie aż 10. I to mowa tylko o tych samodzielnych, ponieważ poza nimi pojawiło się także kilka kolaboracji.

 

Future był nominowany do wielu nagród, m.in. American Music Award, Billboard Music Award, Grammy, MTV Awards czy BET Award. Otrzymał także kilka statuetek, m.in. BET Award w kategorii "Najlepszy zespół", którą odbierał wraz z Drake'iem w 2016 roku. Zdobył także nagrodę Best Hip Hop Video za singiel DnF.

 

Prywatnie Future jest ojcem czterech dzieci. Co może być szokujące, każde z nich ma z inną kobietą. Choć w 2013 roku planował się ustatkować i ożenić z Ciarą Princess Wilson, to kobieta ostatecznie odwołała ślub.

Future - dorobek muzyczny

Future ma na swoim koncie aż 10 albumów studyjnych. Są to: "Pluto", "Honest", "DS2", "Evol", "Future", "Hndrxx", "The Wizrd", "Save Me", "High Off Life" oraz "I Never Like You". Ostatni z nich powstał w 2022 roku i znalazły się na nim aż 22 utwory. Są to:

 • "712PM";
 • "I'M DAT N****";
 • "FOR A NUT";
 • "PUFFIN ON ZOOTIEZ";
 • "WAIT FOR U";
 • "LOVE YOU BETTER";
 • "CHICKENS";
 • "WE JUS WANNA GET HIGH";
 • "HOLY GHOST";
 • "THE WAY YHINGS GOING";
 • "BACK TO THE BASICS";
 • "NO SECURITY";
 • "AFFILIATED";
 • "STAYED DOWN";
 • "JUST THE BEGINNING".

Najnowsza płyta, jak i pozostałe produkcje Future, zebrała pozytywne opinie zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych. Warto jednak podkreślić, że raper jest jedną z topowych postaci w swojej branży, dlatego wymaga się od niego bardzo dużo, a poprzeczka zawieszona jest wysoko. Według niektórych artysta nie przeskoczył jej, wydając "I Never Like You". Pomimo tego płyta prezentuje wysoki poziom i z pewnością nie zawodzi.

Występy i koncerty Future

W związku z niesamowitą popularnością Future daje zarówno koncerty solowe, jak i jest zapraszany na liczne festiwale. Występuje nie tylko w USA, ale także na scenach międzynarodowych. Do tej pory mogliśmy go zobaczyć na takich wydarzeniach jak m.in. Primavera Sound w Barcelonie, Rolling Loud w Los Angeles czy Rolling Loud w Miami.

 

Dla fanów dobrego rapu, a także samego Future, mamy doskonałą wiadomość. Artysta już zapowiedział swoją obecność na Kraków Live Festival 2022, który odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia na lotnisku przy Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Występ artysty został zaplanowany na pierwszy dzień wydarzenia. Bilety wciąż są jeszcze dostępne.

Z kim współpracuje Future?

Future w trakcie swojej kariery występował z wieloma znanymi nazwiskami. Do tej pory mogliśmy go usłyszeć m.in. z takimi artystami światowej sławy jak:

 • Pharrell - we współpracy artystów powstał utwór "Move That Dope";
 • Drake - we współpracy artystów powstał utwór "Life Is Good";
 • The Weeknd - we współpracy artystów powstał utwór "Low Life";
 • Kendrick Lamar i James Blake - we współpracy artystów powstał utwór "King's Dead";
 • Kanye West - we współpracy artystów powstał utwór "Keep It Burnin";
 • Travis Scott - we współpracy artystów powstał utwór "Hold That Heat";
 • Tems - we współpracy artystów powstał utwór "Wait For U";
 • Young Thug - we współpracy artystów powstał utwór "Way 2 Sexy";
 • Nicky Minaj - we współpracy artystów powstał utwór "You Da Baddest".

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Future: Lewis Capaldi, Julia Wieniawa, Taco Hemingway, Ava Max, Parcels, White 2115, Anne-Marie, Young Leosia, Jan - rapowanie, Bedoes, Rosalie, OKI, Halsey, Kinny Zimmer, Mimi Webb,

 

Future - Często zadawane pytania

 • Future urodził się 20 listopada 1983 roku, a więc w 2022 roku skończy 39. lat.
 • Future to muzyk pochodzący z Atlanty, czyli miasta położonego w stanie Georgia w USA.
 • Najnowsza płyta Future nosi tytuł "I Never Like You" i powstała w 202 roku.
 • Future ma na swoim koncie aż 1 albumów studyjnych i są to kolejno: "Pluto", "Honest", "DS2", "Evol", "Future", "Hndrxx", "The Wizrd", "Save Me", "High Off Life" oraz "I Never Like You".
 • Future w trakcie swojej kariery występował z wieloma znanymi nazwiskami. Do tej pory mogliśmy go usłyszeć m.in. z takimi artystami jak: Pharrell, Drake, The Weeknd, Kendrick Lamar, James Blake, Kanye West, Travis Scott, Tems, Young Thug czy Nicky Minaj.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Future
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/