Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo
Home Koncerty Hip Hop i Rap PAKTOFONIKA Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości

PAKTOFONIKA Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości

03.11.2024 Warszawa

Organizator: NOTE THE NOTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PAKTOFONIKA Hip-Hopowa Podróż do PrzeszłościBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

PAKTOFONIKA Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości
niedziela
03.11.2024
20:00

PAKTOFONIKA Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości

Warszawa, Hala COS Torwar

O wydarzeniu

Paktofonika zagra po raz pierwszy na Torwarze w swojej 20-letniej karierze!

W ramach tego niezwykłego wydarzenia Rahim i Fokus przeniosą Was w “hip-hopową podróż do przeszłości”. Po nostalgicznych występie Paktofoniki w katowickim Spodku, legendarny hip-hopowy skład przyjedzie do Warszawy. Historia dzieje się na Waszych oczach.

Paktofonika w Warszawie

Koncert będzie prawdziwą muzyczną retrospekcją. Archiwalne materiały sprawią, że wszyscy przeniesiemy się w sentymentalną podróż. Zapowiada się spektakularny muzyczny spektakl, który na pewno pozostanie na długo w Waszej pamięci. Spodziewajcie się  gości niespodziewanych, którzy tak jak i Wy wychowali się na muzyce tego legendarnego zespołu, i którzy sprawią, że to bogate wizualizacje wydarzenie nabierze jeszcze bardziej immersyjnego charakteru.

W “warszawskim śnie” Rahima i Fokusa pojawią się nie tylko najbliżsi przyjaciele i współpracownicy, ale też rzesza fanów, którzy wychowywali się, a następnie przekazywali zajawkę na śląski hip-hop kolejnym pokoleniom. 

Koncert na Torwarze to więcej niż  zwykły koncert, więcej niż sentymentalny powrót. “Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości” będzie przemyślaną i doskonale wyreżyserowaną, ale również pełną potężnego ładunku emocjonalnego produkcją. Za pomocą nowoczesnych efektów przeniesiemy Was w klimat dawnych lat. Jak zapewniają Rahim i Fokus: “chcemy dostarczyć fanom niepowtarzalnego widowiska”.

 

Poniżej znajdziecie ważne informacje, które pomogą w sprawnym dostaniu się na teren wydarzenia.

  • 18:00 otwarcie bram
  • 20:00 – 22:00 Paktofonika- Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości

Radzimy pojawić się przed czasem.

Paktofonika bilety

Bilet Golden Circle + Fast Track gwarantuje pierwszeństwo wejścia.

 

Wszystkie bilety są personalizowane. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. Możliwa będzie zmiana danych na bilecie - opłata za nią to 30 zł/bilet. Uwaga, zmiana danych możliwa jest tylko raz. Więcej informacji znajduje się w regulaminie. 

 

Bilety OzN

Z biletów dla osób z niepełnosprawnością, może skorzystać każda osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim, z dowolnym stopniem niepełnosprawności, okazując odpowiednie dokumenty. W przypadku, kiedy Uczestnik Wydarzenia z niepełnosprawnością potrzebuje pomocy osoby wspierającej, to wstęp na Wydarzenie dla osoby wspierającej Uczestnika Wydarzenia z niepełnosprawnością zawiera się w cenie Biletu Uczestnika Wydarzenia z niepełnosprawnością. Każdemu Uczestnikowi Wydarzenia z niepełnosprawnością, na podstawie Biletu może towarzyszyć tylko jedna i ta sama osoba wspierająca przy każdym wejściu na Teren Festiwalu. Uprawnienie to ma zastosowanie wyłącznie w przypadku osób wspierających osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Stopień niepełnosprawności, powinien być potwierdzony orzeczeniem Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności. Na podstawie Biletu Uczestnik Wydarzenia z niepełnosprawnością i jego osoba wspierająca otrzymują osobne opaski.

Ograniczenia wiekowe 

  • Uczestnikiem wydarzenia może być osoba małoletnia od 12 do 16 roku życia, pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje. 
  • Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w wydarzeniu samodzielnie pod warunkiem posiadania przy wstępie na teren imprezy dokumentu potwierdzającego wiek. Brak dokumentu jest równoznaczny z odmową wstępu.

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ.

Paktofonika, czyli pakt, którego siła trwa do dziś

20.04.2024

MuzykaRap

Paktofonika, czyli pakt, którego siła trwa do dziś

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też