Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Koncerty Hip Hop i Rap Paktofonika Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości

Paktofonika Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości

03-19.11.2024 Warszawa, Wrocław

Organizator: NOTE THE NOTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sprawdź bilety
Paktofonika Hip-Hopowa Podróż do PrzeszłościBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Warszawa

PAKTOFONIKA Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości
niedziela
03.11.2024
20:00

PAKTOFONIKA Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości

Warszawa, Hala COS Torwar

Wrocław

PAKTOFONIKA Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości
wtorek
19.11.2024
20:30

PAKTOFONIKA Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości

Wrocław, Hala Stulecia

O wydarzeniu

Paktofonika po raz pierwszy w swojej 20-letniej karierze zagra na Torwarze! Po raz kolejny odwiedzi również Wrocław - po ostatnim, entuzjastycznym przyjęciu występu grupy na Hali Stulecia, nie mogło ich tam zabraknąć!

W ramach tego niezwykłego wydarzenia Rahim i Fokus przeniosą Was w “hip-hopową podróż do przeszłości”. Po nostalgicznym występie Paktofoniki w katowickim Spodku, legendarny hip-hopowy skład przyjedzie do Warszawy i Wrocławia. Historia dzieje się na Waszych oczach.

Paktofonika w Warszawie i Wrocławiu

Koncerty będą prawdziwą muzyczną REtrospekcją.  Po dwóch dekadach od pożegnalnego koncertu w katowickim Spodku Fokus i Rahim postanowili ponownie wyjąć z szuflady zamkniętej na cztery spusty ten ponadczasowy materiał. Chociaż z oczywistych względów reaktywacji Paktofoniki nigdy nie będzie, to raperzy chcą przypomnieć swoim fanom, a nowym słuchaczom przedstawić to niesamowite wydarzenie, które zapisało się w historii polskiego rapu.

Archiwalne materiały dodatkowo sprawią, że wszyscy przeniosą się w sentymentalną podróż na ławkę przed blokiem i posłuchają utworów składu połączonego paktem przy dźwiękach z głośnika. Zapowiada się spektakularny muzyczny spektakl, który na pewno pozostanie w pamięci na długo. Goście zaproszeni przez Fokusa i Rahima sprawią, że to bogate w wizualizacje wydarzenie nabierze jeszcze bardziej immersyjnego charakteru.

W “warszawskim śnie” Rahima i Fokusa pojawią się nie tylko najbliżsi przyjaciele i współpracownicy, ale też rzesza fanów, którzy wychowywali się, a następnie przekazywali zajawkę na śląski hip-hop kolejnym pokoleniom:

Gutek

Kleszcz

Kopruch

Marcin Kowalczyk

Miły ATZ

Robert Cichy

SOT

Vix.N

VNM

Z.B.U.K.U

i inni...

 

W Hali Stulecia na scenie, obok Paktofoniki, pojawią się:

fejzjestm

Gutek

K.A.S.T.A

Kleszcz

Kopruch

Marcin Kowalczyk

Mrozu

Opał

Sot

Śliwka tuitam

Tymek

Z.B.U.K.U

 

Show na Torwarze i w Hali Stulecia to więcej niż  zwykły koncert, więcej niż sentymentalny powrót. “Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości” będzie przemyślaną i doskonale wyreżyserowaną, ale również pełną potężnego ładunku emocjonalnego produkcją. Za pomocą nowoczesnych efektów przeniesiemy Was w klimat dawnych lat. Jak zapewniają Rahim i Fokus: “chcemy dostarczyć fanom niepowtarzalnego widowiska”.

Harmonogram koncertów

Poniżej znajdziecie ważne informacje, które pomogą w sprawnym dostaniu się na teren wydarzenia.

 

Warszawa

  • 18:00 otwarcie bram
  • 20:00 – 22:00 PAKTOFONIKA - Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości

 

Wrocław

  • 18:30 otwarcie bram
  • 20:30 – 22:30 PAKTOFONIKA - Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości

 

Radzimy pojawić się przed czasem.

Paktofonika bilety

Bilet Golden Circle + Fast Track gwarantuje pierwszeństwo wejścia.

 

Wszystkie bilety są personalizowane oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. Możliwa będzie zmiana danych na bilecie - opłata za nią to 30 zł/bilet. Uwaga, zmiana danych możliwa jest tylko raz. Więcej informacji znajduje się w regulaminie. 

 

Bilety OzN

Z biletów dla osób z niepełnosprawnością, może skorzystać każda osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim, z dowolnym stopniem niepełnosprawności, okazując odpowiednie dokumenty. W przypadku, kiedy Uczestnik Wydarzenia z niepełnosprawnością potrzebuje pomocy osoby wspierającej, to wstęp na Wydarzenie dla osoby wspierającej Uczestnika Wydarzenia z niepełnosprawnością zawiera się w cenie Biletu Uczestnika Wydarzenia z niepełnosprawnością. Każdemu Uczestnikowi Wydarzenia z niepełnosprawnością, na podstawie Biletu może towarzyszyć tylko jedna i ta sama osoba wspierająca przy każdym wejściu na Teren Festiwalu. Uprawnienie to ma zastosowanie wyłącznie w przypadku osób wspierających osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Stopień niepełnosprawności, powinien być potwierdzony orzeczeniem Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności. Na podstawie Biletu Uczestnik Wydarzenia z niepełnosprawnością i jego osoba wspierająca otrzymują osobne opaski.

Ograniczenia wiekowe 

  • Uczestnikiem wydarzenia może być osoba małoletnia od 12 do 16 roku życia, pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje. 
  • Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w wydarzeniu samodzielnie pod warunkiem posiadania przy wstępie na teren imprezy dokumentu potwierdzającego wiek. Brak dokumentu jest równoznaczny z odmową wstępu.

 

Regulamin wydarzenia:

Warszawa

Wrocław

Paktofonika, czyli pakt, którego siła trwa do dziś

15.07.2024

MuzykaRap

Paktofonika, czyli pakt, którego siła trwa do dziś

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też