Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Festiwale CARBON Silesia Festival

CARBON Silesia Festival

14-15.06.2024 Zabrze

Organizator: Go Fest Sp. z o.o.

CARBON Silesia FestivalBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Karnety

CARBON Silesia Festival 2024 - karnet (14-15.06.2024)
14-15.06.2024

CARBON Silesia Festival 2024 - karnet (14-15.06.2024)

Zabrze, Sztolnia Królowa Luiza

Bilety jednodniowe

CARBON Silesia Festival 2024 - piątek
piątek
14.06.2024
18:00

CARBON Silesia Festival 2024 - piątek

Zabrze, Sztolnia Królowa Luiza
CARBON Silesia Festival 2024 - sobota
sobota
15.06.2024
18:00

CARBON Silesia Festival 2024 - sobota

Zabrze, Sztolnia Królowa Luiza

O wydarzeniu

Trzecie, zamykające ogłoszenie 4. edycji festiwalu CARBON Silesia Festival. Do line-up’u dołącza: Radio Slave, Musumeci, Mniam Collective, nuarrrrr, Sarapata, Virtual Geisha oraz rezydenci CARBON Silesia Festival – Last Robots i ROS Addiction.

 

CARBON Silesia Festival to niewątpliwie jedna z najciekawszych pozycji na festiwalowej mapie Polski. Nie tylko za sprawą lokalizacji – zrewitalizowanej, postindustrialnej przestrzeni Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu, dzięki której brzmienia muzyki elektronicznej osiągają zupełnie nowy wymiar, lecz także za sprawą umiejętnie budowanego line-up’u. A ten właśnie wzbogacił się o kolejnych, mocnych artystów.

 

Już pierwsze ogłoszenie, które pojawiło się w oficjalnych komunikatach kilka tygodni wcześniej, było dużym wydarzeniem dla fanów muzyki elektronicznej i solidną zapowiedzią nadchodzącej edycji. Tacy artyści jak Vitalic, NTO, Goldie czy Nick Curly to gwiazdy światowego formatu, którzy nie bez przyczyny zrzeszają wokół siebie setki tysięcy fanów, również w Polsce. Występy tych artystów bez wątpienia będą stanowiły o wyjątkowości nadchodzącej edycji. Obecność niemniej istotnych Rex The Dog, Zero T czy Medic MC również wzbudziła ogromne zainteresowanie i pewność, iż będą to unikalne i fascynujące doświadczenia audio-wizualne. Całość pierwszego ogłoszenia dopięło zacne grono artystów z naszej rodzimej sceny muzycznej, w tym m.in. elektroniczni Beskres, hipnotyzujący Jazxing, surowi, lecz romantyczni Jeszcze, emocjonalna Ptakova, synth-pop’owi We Draw A czy house’owy Weikum.

 

Wszystko wskazuje na to, że drugie ogłoszenie to wciąż nie koniec. Organizatorzy, choć nieoficjalnie, zapowiedzieli jeszcze jeden – jak sami mówią – muzyczny deser. O tym, kto jeszcze wystąpi na CARBON Silesia Festival 2024 dowiemy się najprawdopodobniej w maju. Trzymajcie rękę na pulsie.

CARBON Silesia Festival to nie tylko wydarzenie muzyczne, to wydarzenie pełne INICJATYW.

CARBON Inicjatywy to wydarzenia około festiwalowe, które wraz z muzycznym line-up’em nadają całości niepowtarzalnego charakteru (CARBON Academy, CARBON Art Zone, Fresh Face, Zwiedzanie Muzeum)  Wszystkie dostępne są dla uczestników CARBON Sielsia Festival w ramach zakupionego karnetu lub, w wybranym zakresie, w mediach społecznościowych i na stronie www wydarzenia.

 

Organizatorem CARBON Silesia Festival jest agencja GoFest!, która odpowiada także za największy zimowy festiwal – SnowFest Festival. Jakość i zabawa na najwyższym poziomie są zatem gwarantowane.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też