Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

CatchUp

CatchUpOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

CatchUp to niewątpliwe odkrycie muzycznej sceny rapowej. Choć tworzy muzykę już od dawna, szerszej publiczności dał się poznać dopiero w 2020 roku. To uzdolniony muzyk, który nie zamyka się w żadnym ramach, a jego twórczość sięga do najnowszych technik muzycznej produkcji. Dzięki temu jego popularność rośnie w zatrważającym tempie, o czym świadczy liczba wyświetleń utworów w popularnych serwisach muzycznych. Co ważne, jego koncerty wyprzedają się w błyskawicznym tempie, a wszystko przez fanów, którzy wręcz łakną jego nowych propozycji.

CatchUp - kim jest artysta?

CatchUp to pseudonim artystyczny, pod którym kryje się Grzegorz Szczerek. To raper, DJ, wokalista i producent muzyczny. Co istotne, szerszej publiczności może być znany nie tylko pod pseudonimem CatchUp, ale również Tom Schklaneck. Choć w większości drugi pseudonim wykorzystuje do działalności na Tik-Toku, skąd jego popularność. Co istotne, w 2019 roku dostał dwie nominacje do “#Hot16Challenge2" jako CatchUp i Tom Schklaneck. Pomimo iż jest to jedna osoba, nagrał dwa utwory w celu wsparcia akcji podczas pandemii koronawirusa.

 

Grzegorz Szczerek to absolwent Szkoły Muzyki Nowoczesnej. Związany jest z wytwórnią NNJL. To bardzo zdolny, młody artysta, który chętnie sięga po muzykę nowoczesną. To połączenia elektronicznych brzmień, śpiewu, rapowania, a także niesamowitych tekstów, które zachwycają liryką, nieszablonowością i przyciągają miliony fanów. CatchUp jest niewątpliwym odkryciem ostatnich lat, dlatego na jego koncerty chętnie przybywają rzesze stałych wielbicieli jego muzyki. To przede wszystkim oryginalność, humor i niepowtarzalność, której trudno szukać w utworach innych artystów. Jego błyskotliwość i niewątpliwy talent zostały docenione przez czołowych polskich muzyków, dlatego CatchUp może pochwalić się występem w "Jarmarku" Taco Hemingwaya, a także współpracą z innymi artystami. 

CatchUp - kariera 

Kariera muzyczna Grzegorza Szczerka rozpoczęła się dzięki popularnemu w ostatnim czasie Tik-Tokowi. To właśnie tam, dzięki ogromnej kreatywności, CatchUp zdobył wielką popularność. Na aplikację wrzucał śmieszne filmy, które połączone były z muzyczną aranżacją w niepowtarzalnym stylu. Jeden z jego popularnych tik-toków zdobył aż pół miliona odsłon, dlatego muzyk ten zdecydował się na stworzenie kontynuacji utworu, która wkrótce znalazła się na YouTube pt. "Dance Macabre" zdobywając ogromną popularność. To właśnie ten jeden Tik-Tok wystarczył, aby o artyście usłyszało wielu ludzi. W ten sposób zachęcił ich do słuchania swojej muzyki, która była połączeniem ogromnej pasji, wyczucia, gustu i talentu. 

 

Ten młody raper wystąpił również na albumie "Jarmark" Taco Hemingwaya. To zwrotka w utworze "Nie mam czasu", a także produkcja utworu "W.N.P.". W 2020 roku CatchUp rozpoczął współpracę z Labelem, co zaowocowało pierwszym singlem promującym album debiutancki rapera. To "Parę Dni", które swoją premierę miało 10 lutego 2021 roku.

 

W sierpniu 2021 roku jego fani doczekali się premiery debiutanckiego albumu solowego "Perypetie" z ramienia wytwórni muzycznej 2020. Tuż po premierze CatchUp rozpoczął koncertowanie, którego gromadzi wiele fanów. Bilety wprost znikają z serwisów, a CatchUp nadal zaskakuje swoim niewątpliwym talentem, który pokochały miliony słuchaczy. 

Album "Perypetie" lista utworów:

 

 • Perypetie
 • Patrol
 • Stres
 • Oranżada W Proszku
 • Wogle
 • Kłopot
 • Ballin/ballout
 • Plan
 • Weird Flex
 • (nie)normalna

Ogromna popularność albumu sprawiła, że CatchUp wyruszył we wspólną trasę koncertową wraz z Hodakiem. To masa koncertów w 2021 roku, które promowane były wspólnym utworem artystów "Moody Perypetie" . Szalona kompozycja dwóch wybitnych twórców przyciągała niezmierzone rzesze fanów, spragnionych wyjątkowych i niepowtarzalnych połączeń.

Współprace artysty 

Ogromna popularność muzyka sprawiła, że może on pochwalić się wieloma utworami nagranymi we współpracy z innymi. To:

 • Taco Hamingway i CatchUp - album "Jarmark";
 • CatchUp & Michał Anioł – "Jesieniarze";
 • CatchUp & Young Igi - "Mało";
 • CatchUp & Hodak - "Moody Perypetie".

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi CatchUp: Reto, Jan - rapowanie, Szczyl, Zetha, Kollektiv Turmstrasse, Kaz Bałagane, Gibbs, Oliwka Brazil, Malik Montana, Włodi, Pawbeats, Wczasy, Qry, Dwa Sławy, Sarius, Trill Pem, OKI, Olszakumpel, Kabe, Kinny Zimmer, Białas, Shyness, Lutto Lento, Anna Calvi, Skepta, The Bug, Fisz Emade Tworzywo, Sobel, Jacuś, Nypel, .VRIL, Nilüfer Yanya, Ralph Kamiński, Resina, Margaret, Borixon, Gruby Mielzky, Wac Toja, ERO, Andy Stott, Sokół, Kizo, Bonson, Hodak, Dziarma, Zdechły Osa, OIO, Moderat, Jerzyk Krzyżyk, Smolasty, Przyłu, Taco Hemingway, Sarapata, Słoń, Pezet, The Game, O.S.T.R., PRO8L3M, Diho, Trupa Trupa, Guzior, Avi x Louis Villain, Kukon, Tede, KęKę, Chillwagon, White 2115, Żabson, Otsochodzi, Buszu, Janusz Walczuk, Lorenzo Raganzini, Miszel, Kalush Orchestra, Paluch,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jak naprawdę nazywa się CatchUp?
CatchUp to artysta, którego możemy posłuchać także pod pseudonimem Tom Schklaneck. Tak naprawdę nazywa się Grzegorz Szczerek.
Jak rozpoczęła się kariera muzyka?
Kariera muzyczna artysty rozpoczęła się od nagrywania Tik-Toków muzycznych, które zdobyły ogromną popularność.
Jaką nazwę nosi popularny utwór CatchUp-a?
Jeden z najpopularniejszych utworów muzyka to "Dance Macabre", który zyskał miliony wyświetleń na YouTubie. Natomiast jego singiel promujący album debiutancki to "Parę Dni".
Jak nazywa się album debiutancki muzyka?
Debiutancki album muzyka to "Perypetie". Został wydany w sierpniu 2021 roku.
Jaką szkołę ukończył CatchUp?
CatchUp ukończył Szkołę Muzyki Nowoczesnej.
Z kim współpracował CatchUp?
CatchUp współpracował z Taco Hamingwayem, a także z Hodakiem i wieloma innymi artystami.
Jaką muzykę tworzy CatchUp?
CatchUp to muzyk, która działa w nurcie rapu, hip-hopu i muzyki nowoczesnej.

Fani lubią też

Zobacz też